Sezóna 2020/2021

4.10. 2020

Slatinice - FK Velká Bystřice 4:3 (2:2)
Branky:
Vychodil, Dostál, Šnejdar, Šemro
ŽK:
Grepl, Krajčovič, Dostál, Kurfürst, Doležel Petr

26.9. 2020

FC Hněvotín - Slatinice 3:1 (2:1)
Branky: Pluháček (pen.)
ŽK: Doležel Petr, Valsa, Krajčovič
ČK: Valsa
20.9. SK Loštice - Slatinice 3:1 (1:1)
Branky:
Pluháček
ŽK: Vašička

13.9. Slatinice - TJ Smržice 3:3 (1:1) Pen: 5:4
Branky:
Doležel Petr, Šemro, Vychodil
ŽK: Valsa

6.9. Sokol Kožušany - Slatinice 1:1 (0:0) Pen: 4:2
Branky:
Dostál
ŽK: Krajčovič, Slezák, Dostál, Valsa,Kurfürst

22.8. 2020

SK Zvole - Slatinice 4:2 (2:1)
Branky: Garzina Roman, Valsa
ŽK: Garzina Roman, Doležel Petr, Muchka
ČK: Doležel Petr

30.8. 2020

Slatinice - Sokol Doloplazy 5:0 (1:0)
Branky: Wanke, Dostál, Pluháček, Kurfürst, Valsa
ŽK: Valsa

16.8. 2020

Slatinice - Slovan Černovír 4:1 (0:1)
Branky:
2x Doležel Petr, Muchka (pen.), Šnejdar

9.8. 2020

Sokol Velký Týnec - Slatinice 3:4 (2:2)
Branky: 2x Dostál, 2x Muchka (1x z pen.)
ŽK: Kubíče

Sezóna 2019/2020

2.11. 2019

Hlavní mužstvo zvládlo poslední soutěžní utkání v kalendářním roce 2019 a posunulo se v tabulce na 2. místo

Sokol Kožušany - Slatinice 2:3 (1:2)
Branky: 2x Kryl Michal, Danis
ŽK: Šnejdar, Ryšavý Martin
Střídání SKS:
12. Dostál - Kryl Michal
67. Danis - Bittner
89. Kurfürst - Slezák

Sestava:
Grepl
Ryšavý Martin, Škobrtal, Muchka, Šnejdar
Kurfürst, Pluháček, Sikora, Šemro
Danis, Dostál

Náhradníci:
Bittner, Kryl Michal, Slezák

Kalvoda Pavel (trenér) - Vítězné jarní předkolo v Kožušanech. Vstup do zápasu poznamenalo zranění Dostyho hned v 7 minutě, který byl odvezen se zlomenou klíční kostí. V Kožušanech se hraje na malém hřišti a tam i autové vhazování je výhodou, což nám domácí ukázali hned v 15 minutě po náběhu do pokutového území. Můžu říct, že to bylo z jedné strany na druhou a toho jsme dokázali využít ve 27 minutě. Když to Štefi umístil chytrou křižnou střelou přes celé pokutové území na zadní tyč. Do poločasu se nám podařilo vstřelit i další gól po chybné rozehrávce domácího gólmana, když to Kryláč z hranice vápna přehodil přes všechny hráče a rozvlnil síť podruhé. Snad i díky vynikajícímu výkonu našeho gólmana jsme vedení udrželi až do poločasové pauzy.
Druhá půlka byla úplně stejná, spousta šancí a obětavých zákroků na obou stranách. Nicméně jedná průniková v 57 a sólo na gólmana nám vyšla excelentně, tedy 3:1 v náš prospěch. Tlak soupeře sílil a my jsme se snažili udržet dobře rozehraný zápas. V 82 soupeř sice snížil ale díky zodpovědnému výkonu všech hráčů jsme si nakonec odvezli 3 body a dokonce nás to posunulo už na 2 místo tabulky jen 3 body za vedoucí Dub. Super výsledek kalí pouze zranění 3 hráčů (zlomená klíční kost, natržený zadní stehenní a polámaný prst na ruce). Už teď se ale těšíme na jaro, kdy budeme chtít v dobrých výkonech zase pokračovat na nově zrenovovaném domácím hřišti.

27.10. 2019

Slatinice - FC Hněvotín 6:1 (2:1)
Branky: 4x Danis (1x pen.), Valsa, Kubíček
ŽK: Pluháček
Střídání SKS:
67. Kurfürst - Bittner
79. Pluháček - Navrátil
82. Šnejdar - Kubíček

Sestava:
Grepl
Ryšavý Martin, Škobrtal, Muchka, Šnejdar
Valsa, Sikora, Pluháček, Kurfürst
Šemro, Danis

Náhradníci:
Bittner, Kubíček, Navrátil

Kalvoda Pavel (trenér) - 

Povinné tři body v derby s Hněvotínem. Každý z nás si uvědomoval, že tento zápas je pro nás výzvou, kterou musíme zvládnout. Vstup do zápasu byl opatrný a 20 min šlo celkem o nudnou podívanou, která se změnila v překvapivé vedení hostů. I když se jednalo z mého pohledu o faul na našeho obránce, tak jsme se s tím museli smířit. Trpělivě jsme přebírali iniciativu a během 10 minut výsledek otočili na poločasových 2:1 pro nás.
Ve druhém poločase jsme zkvalitnili řešení různých kombinací, přidali jsme ještě 4 góly a soupeře vlastně vůbec k ničemu nepustili. Nakonec tedy celkem jednoznačná výhra 6:1. Což pro nás znamená další obrovskou výzvu do posledního zápasu podzimu v Kožušanech, které doma ještě letos neprohrály a na nás tedy bude, tuhle bilanci přerušit a vrátit jim prohru z prvního kola...

13.10. 2019

Slatinice - Sokol Dub nad Moravou 3:1 (2:0)
Branky: Šemro, Danis, Dostál
ŽK: Dostál, Pluháček
Střídání SKS:
80. Valsa - Kurfürst
87. Dostál - Navrátil
90. Muchka - Kubíček

Sestava:
Grepl
Šnejdar, Prucek, Škobrtal, Ryšavý Martin
Šemro, Pluháček, Muchka, Valsa
Danis, Dostál

Náhradníci:
Navrátil, Kurfürst, Kubíček

Kalvoda Pavel (trenér) - Výhra nad Dubem. Vstup do zápasu se nám povedl a hned z prvního útoku jsme ohrozili hostujícího brankáře, který se štěstím vyrazil na roh. Ze kterého Zdena hlavou z náběhu na první tyč zavěsil. Následující další šance jen těžko soupeř likvidoval a po průniku ve vápně to Štefi uklidil na přední tyč hned v 5. minutě. První poločas byl z naší strany velice aktivní a vlastně jen díky gólmanovi hostí, který v několika slibných situacích podržel svůj tým se nestal zápas jednoznačnou záležitostí. Zodpovědnost našich směrem dozadu přinesla hostům jen několik rohů a jednu standardku spoza vápna. Poločas nakonec tedy 2:0 pro SKS.
Druhá půlka se rozjela pod taktovkou hostů a nám trvalo téměř 15 minut než jsme se opět dostali do zápasu. Ale jak už jsem zmínil naše defenziva v tomto zápase fungovala až na jednu šanci v 80. minutě, když nejlepší hráč soupeře po průniku snížil střelou na zadní tyč. Nicméně i nadále jsme hráli aktivně a definitivní úder přišel 4 minuty před koncem, kdy se Dosty trefil z 20 metrů přímo pod horní tyč a gólman hostů na střelu nedosáhl. Opět musím hráče pochválit za předvedenou hru na domácím hřišti, kde se nám zatím daří. Teď by to ještě chtělo se dobře připravit na zápas v Leštině...

6.10. 2019

Sokol Velký Týnec - Slatinice 3:4 (2:0)
Branky: 2x Danis, Šnejdar, Valsa
ŽK: Šnejdar, Valsa, Danis

Kalvoda Pavel (trenér) - Utkání se šťastným koncem. Vstup do zápasu stejný jako v předchozím venkovním zápase. Hned ve 2. minutě inkasovaný gól po nedostoupení útočníka na půlící čáře. A jako bonus v 9. minutě navýšení po odehraném míči z rohového kopu střelou spoza vápna. Tlak a možnosti bohužel do poločasu snížení nepřineslo. V šatně jsme si vyříkali co se musí změnit, došlo i ke změně v rozestavení.
Do druhé půle jsme šli s tím, že není už co ztratit. Po standardce hned ve 48. minutě se nám podařilo snížit a po několika dalších šancích jsme v 65. vyrovnali. Nicméně z ojedinělého útoku, kdy se míč nechtěně odrazil za naši obranu jsme z brejku opět prohrávali. Věděli jsme, že je ještě dostatek času a po dalším tlaku jsme z dorážky ještě jednou srovnali a v 80. minutě po slušné kombinaci a nekompromisním zakončení šli poprvé do vedení, které jsme si už pohlídali. Cením si přístupu hráčů a samozřejmě vím, že musíme zapracovat na defenzivě, kterou budeme hodně potřebovat už v dalším zápase proti lídrovi tabulky z Dubu.

29.9. 2019

Slatinice - Haná Prostějov 5:1 (3:0)
Branky: 2x Danis, Dostál, Šemro, Valsa
ŽK: Kryl Michal
ČK: Sikora
Střídání SKS:
60. Dostál - Kurfürst
77. Kryl Michal - Kubíček
82. Valsa - Wanke

Sestava:
Grepl
Ryšavý Martin, Škobrtal, Kryl Michal, Šnejdar
Valsa, Sikora, Muchka, Šemro
Danis, Dostál

Náhradníci:
Wanke, Kurfürst, Kubíček

Kalvoda Pavel (trenér) - Vstup do zápasu byl z obou stran celkem opatrný a obrany fungovaly spolehlivě. Až po 30 minutách nás soupeř nedostoupil a zpoza vápna mohl Ondra nádherně do levé šibenice otevřít skóre. O chvíli později jsme luxusně vyřešili útočnou akci, kdy Dosty našel Štefiho a ten lovem přehodil gólmana. Třetí zářez přišel o 5 později, když Dosty na bližší tyči zavěsil přímo pod víko a brankář nedokázal ani zareagovat.
Na začátku druhé půle jsme zahrávali rohový kop a po centru do malého vápna Zdena nikým nebráněný, hlavou rozvlnil síť počtvrté. Následně dostali šanci i hráči z lavičky a po několika akcích jsme po rychlém brejku z pravé strany přihrávkou před otevřenou branku dokonali naše domácí představení. Negativem v zápase byla vlastní branka 5 minut před koncem po malé domů a samozřejmě i 2 červené karty za úder loktem ve výskoku a následným oplácením. Příští týden zajíždíme do Týnce a pokud bude sestava, tak věřím že už zabereme a dovezeme nějaký bod.

21.9. 2019

TJ Granitol Moravský Beroun - Slatinice 4:2 (2:0)
Branky: Garzina Roman, Valsa
ŽK: Vymazal, Garzina Roman
Střídání SKS:
26. Vymazal - Garzina Roman
46. Dostál - Kurfürst

Sestava:
Svozil Ondřej
Ryšavý Martin, Kryl Michal, Šemro, Látal Lukáš
Navrátil
Vymazal, Danis, Pluháček, Valsa
Dostál

Náhradníci:
Sikora, Ryšavý Jan, Garzina Roman, Kurfürst, Kubíček

Kalvoda Pavel (trenér) - V Berouně jsme na body nedosáhli. Vstup do zápasu se nám absolutně nepovedl a snad jsme stanovili i rekord soutěže. Když jsme obdrželi gól hned ve 20 vteřině. Bohužel špatný vstup měl vliv i na průběh prvního poločasu a soupeř se bránil odkopy a dosti tvrdou hrou za 3 žluté karty, k tomu ještě zranění kolene a nucené střídání. Do šancí jsme se sice dostali ale neproměnili a z rychlého brejku inkasovali ještě jednou.
O poločase jsme udělali změny v rozestavení a zatlačili natolik, že se nám podařilo do 60 minuty vyrovnat ale k otočení zápasu už nedošlo. Z ojedinělé šance Berouna a rozehrávky trestného kopu téměř z poloviny hřiště jsme nepokryli hráče ve vápně a opět se prohrávalo. I přes další šanci se nám už vyrovnat nepodařilo. Řekl bych, že rozhodující bylo 5 změn v naší sestavě mimo to i nečekaný křest teprve 15letého dorostence na postu brankáře, který poprvé okusil mužskou soutěž. Mrzí mě, že jsme nedokázali bodovat a doufám, že to na domácí půdě změníme.

15.9. 2019

Slatinice - Jesenec-Dzbel 5:0 (2:0)
Branky: Dostál, Sikora, Korenný, Muchka, Valsa
Střídání SKS:
69. Dostál - Bittner
78. Korenný - Navrátil
78. Valsa - Kurfürst
84. Šemro - Kubíček

Sestava:
Grepl
Korenný, Kryl Michal, Prucek, Ryšavý Martin
Šemro, Muchka, Sikora, Valsa
Dostál, Danis

Náhradníci:
Navrátil, Kurfürst, Kubíček, Bittner

Kalvoda Pavel (trenér) - Domácí povinná výhra. Přijel k nám soupeř, který očividně není v optimální formě. Poločasové vedení 2:0 nebylo z naší strany příliš efektivní, ale v daném zápase bylo dostačující.
Druhý poločas přinesl ještě další tři zásahy a změnil se v jednoznačnou záležitost. Musím pochválit obrannou řadu, která udržela čisté konto ale těžší zápasy nás teprve čekají. Již v sobotu zajíždíme do Moravského Berouna a snad se nám tam podaří zabodovat.

8.9. 2019

FK Šternberk B - Slatinice 3:2 (2:1)
Branky: 2x Veselský
ŽK: Dostál
ČK: Škobrtal

Sestava:
Grepl
Korenný, Škobrtal, Kryl Michal, Ryšavý Martin
Veselský, Pluháček, Muchka, Šemro
Dostál, Danis

Náhradníci:
Navrátil, Látal Lukáš, Kubíček

Kalvoda Pavel (trenér) - Ztráta ve Šternberku. Nedokázali jsme navázat na 4 předchozí výhry a v prostředí, které nemělo nic společného se standardním hřištěm jsme bohužel na umělce podlehli. Od začátku jsme se na malém hřišti nedokázali prosadit. Dvakrát jsme dotahovali, když jsme si dokonce vstřelili i vlastní gól.
Ale jak říkám, zápas blbec se vším všudy. Kdy rozhodčí, který pustil rozehrávku trestného kopu aniž by písknul do píšťalky po předchozí domluvě (na píšťalku), kdy si náš gólman staví zeď. Takže rozhodující neregulérní gól... ale s tím se bohužel nedá nic dělat. Zápas plný neodpískaných ostrých faulů s následným oplácením byl také v závěru potrestán červenou kartou pro našeho stopera. Teď bude důležitá naše reakce v dalším zápase, abychom si řekli, že šlo jen o ojedinělý výpadek a shodu mnoha okolností.

1.9. 2019

Slatinice - FK Velká Bystřice 6:1 (2:0)
Branky: 3x Danis (1x pen.), 2x Dostál, Šemro
ŽK: Muchka
Střídání SKS:
63. Dostál - Kubíček
73. Ryšavý Martin - Látal Lukáš
81. Muchka - Navrátil

Sestava:
Grepl
Korenný, Prucek, Kryl Michal, Ryšavý Martin
Veselský, Pluháček, Muchka, Šemro
Danis, Dostál

Kalvoda Pavel (trenér) - Bystřice si odvezla šestku. Tento zápas z naší strany konečně vypadal tak, jak bychom si představovali i přes 3 změny v sestavě. V prvním poločase spoustu soubojů a hlavně po zásluze vedení 2:0 i když nám trochu scházela jednodušší kombinace a spousta míčů se řešila nákopy na útočící hráče.
Po pauze se soupeř pokoušel zvrátit výsledek ale naše obrana tentokrát pracovala na výbornou. Neproměněná penalta, která nám měla vehnat klid do hry naštěstí neovlivnila průběh a během pár minut jsme přidali 3 zářez. V tu chvíli se začalo hrát po zemi a kombinačně. Soupeř to nakonec odnesl dalším přídělem v podobě hattricku jednoho z našich hráčů, který to odnese příspěvkem do hráčské kasy... Konečnou podobu výsledku v posledních sekundách upravil soupeř proměněním penalty. Ale to se už jednalo pouze o kosmetickou korekci výsledku. Takže super 3 body a ve výsledku vylepšení scóre.

25.8. 2019

Hlavní mužstvo má 3. vítězství v řadě

Sokol Doloplazy - Slatinice 4:5 (2:1)
Branky: 2x Šemro, Veselský, Garzina Roman, Dostál
ŽK: Muchka, Dostál, Pluháček, Danis
Střídání SKS:
36. Sikora - Kryl Michal
46. Vymazal - Garzina Roman

Sestava:
Grepl
Ryšavý Martin, Muchka, Škobrtal, Sikora
Šemro, Pluháček, Danis, Vymazal
Dostál, Veselský

Náhradníci:
Kryl Michal, Garzina Roman

Kalvoda Pavel (trenér) - Do zápasu jsme vstoupili hodně přesvědčivě a už ve 4 minutě šli do vedení. Bohužel klidný a pohodový zápas po dalších neproměněných šancích nám po půlhodině zkomplikovala přísně nařízená penalta a ještě ke všemu další gól do šatny.
Po změně stran jsme si vedení vzali opět zpět, ale po naší hrubé chybě v obraně nás soupeř za chvíli potrestal vyrovnáním. Po ostrém zákroku na našeho gólmana šel hráč domácích do sprch a nám zbývalo ještě dostatek času na otočení výsledku, jenže po rychlém autovém vhazování na hranici velkého vápna nás nedostoupený hráč Doloplaz opět potrestal a už to vypadalo dosti zle. Povedlo se nám zvýšit aktivitu a po sprostém faulu zezadu na unikajícího hráče šli domácí do devíti. Náš tlak byl natolik silný, že se nám podařilo v 82 minutě vyrovnat na 4:4 a v poslední minutě po luxusním náběhu na rohový kop jsme si dokonce odvezli 3 body za vítězství. Tento soupeř určitě nebude patřit do horních pater tabulky, ale náš předvedený výkon určitě bude patřit k těm horším i když měl pro nás šťastný konec.

18.8. 2019

Hlavní mužstvo se po 3. kolech nachází na 4. místě tabulky

Slatinice - SK Loštice 1923 4:3 (1:1)
Branky: 2x Dostál, Danis, Šemro
Střídání SKS:
58. Sikora - Wanke
76. Kryl Michal - Bittner
89. Dostál - Látal Lukáš

Sestava:
Kubíček
Kryl Michal, Škobrtal, Muchka, Ryšavý Martin
Veselský, Pluháček, Sikora, Šemro
Dostál, Danis

Náhradníci:
Látal Lukáš, Bittner, Wanke

Kalvoda Pavel (trenér) - Velké drama skončilo ziskem tří bodů. Soupeř z Loštic předvedl velice kvalitní výkon. Během prvního poločasu po našich neproměněných šancích se dostal jako první do vedení. První náš gól ještě nebyl uznán pro signalizovaný ofsajd ale vyrovnání přišlo těsně před poločasem.
Vstup do druhého poločasu se nám nepovedl, u všeho jsme byli později a nedařilo se nám správně dostupovat hráče soupeře, který toho využil a šel opět do vedení. Poslední půlhodina se nám vydařila a po pěkných kombinacích jsme otočili výsledek a šli poprvé do vedení. Soupeř 10 minut před koncem ještě jednou vyrovnal ale poslední slovo jsme měli opět my a po rohovém kopu jsme zápas rozhodli. Pozitivem jsou 3 body ale negativem 3 zranění, hlavně brankáře, který předvedl parádní výkon. Nicméně na poslední minuty do branky nastoupil hráč z pole (Veselský) a zvládl to na výbornou i když drama to bylo až do posledního hvizdu rozhodčího.

12.8. 2019

Hlavní mužstvo dokázalo ve Smržicích získat plný počet bodů.

TJ Smržice - Slatinice 0:3 (0:1)
Branky: 2x Veselský, Prucek
ŽK: Šemro, Veselský, Vymazal
Střídání SKS:
53. Havránek - Garzina Roman
58. Látal Lukáš - Kubíček
78. Muchka - Doležel Jiří

Sestava:
Grepl
Látal Lukáš, Škobrtal, Prucek, Korenný
Ryšavý Martin, Šemro, Muchka, Vymazal
Havránek, Veselský

Náhradníci:
Garzina Roman, Kubíček, Doležel Jiří

Kalvoda Pavel (trenér) - Zasloužené tři body a první vítězství je na světě. I když oproti předchozímu zápasu jsme byli nuceni udělat celkem 7 změn, tak se nám podařilo uhrát solidní výsledek. Zápasu sice trochu scházela kvalita z obou stran ale soupeř byl až na jednu šanci úplně neškodný. V prvním poločase nás dostal Průca z trestného kopu do vedení, které jsme si s přehledem ohlídali.
Ve druhém poločase se 2x prosadil Vesel a zápas se dohrával v poklidném tempu. Důležité však je, že jsme i v hodně pozměněné sestavě dokázali uhrát 3 body, které by nás měly nakopnout k další domácí výzvě v podobě Loštic a snad i k potvrzení bodů. Osobně bych kluky rád pochválil za zodpovědnost v zápase a pozitivní atmosféru v týmu.

4.8. 2019

1. soutěžnízápas sezóny 2019/2020

Slatinice - TJ Sokol Kožušany 3:4 (0:2)
Branky: Šemro, Danis, Dostál
ŽK: Šnejdar, Kryl Michal, Škobrtal, Veselský
ČK: Kryl Michal, Valsa
Střídání SKS:
46. Veselský - Sikora
67. Šnejdar - Slezák
75. Muchka - Garzina Roman

Sestava:
Kubíček
Šnejdar, Muchka, Škobrtal, Kryl Michal
Veselský, Pluháček, Danis, Valsa
Dostál, Šemro

Náhradníci:
Garzina Roman, Sikora, Slezák

Kalvoda Pavel (trenér) - První domácí zápas bez bodů. Přijel k nám solidní soupeř, který by měl atakovat postupové pozice. Bohužel jsme nezachytili začátek a soupeř po neodpískaných faulech na polovině hřiště 2x využil výhody. V druhém poločase jsme po vyloučení našeho hráče začali hrát rychlé přechody což přineslo spoustu šancí a snížení na rozdíl jednoho gólu. Bohužel rozhodčí odpískal v tomto zápase třetí a dle mého názoru nesmyslnou penaltu po odkopu míče naším obráncem a přepadením hráče. Následující reakce jednoho z našich nebyla adekvátní s povolenými pravidly a musel jít do sprch. Nicméně se nám i v 9 dokázalo snížit na 3:4 a soupeř se strachoval o výsledek, ze kterého je vysvobodil opět hlavní rozhodčí odpískáním konce zápasu po necitlivém ukončení v polovině akce při našem přečíslení. S přístupem k zápasu v průběhu zápasu jsem spokojený a hráčům není příliš co vytknout. Kabina se z toho otřepe velice rychle a snad v příštím zápase ve Smržicích už budeme bodovat.

27.7. 2019

Poslední přípravný zápas hlavního mužstva na sezónu 2019/2020

Slatinice - TJ Sokol Tovačov 8:3 (2:0)
Branky: 2x Veselský, 2x Pluháček, Wanke, Garzina Roman, Šnejdar, vlastní

Hráči:
Grepl, Šnejdar, Kryl Michal, Škobrtal, Ryšavý Martin, Wanke, Pluháček, Horejš, Vymazal, Veselský, Garzina Roman, Doležel Jiří, Kubíček

24.7. 2019

TJ Sigma Lutín - Slatinice 7:2 (3:0)
Branky:
Danis (p), Bittner

Hráči:
Kubíček, Šnejdar, Kryl Michal, Škobrtal, Slezák, Wanke, Pluháček, Danis, Vymazal, Šemro, Brázdil, Látal Lukáš, Bittner, Navrátil

20.7. 2019

TJ Sokol Mostkovice - Slatinice 4:1 (3:1)
Branky: Dostál (p.)

Hráči: Grepl, Slezák, Navrátil, Kryl Michal, Šnejdar, Ryšavý Martin, Danis, Dostál, Valsa, Vymazal, Kubíček, Garzina Roman, Garzina Radek, Kalvoda Lukáš, Sedláček

17.7. 2019

Slatinice - FK Slavonín 4:3 (1:1)
Branky: 2x Danis, Dostál, Pluháček

Hráči: Kubíček, Kryl Michal, Škobrtal, Muchka, Navrátil, Slezák, Vymazal, Valsa, Pluháček, Danis, Dostál, Veselský, Garzina Roman

13.7. 2019

1. přípravné utkání

TJ Sokol Čechovice - Slatinice 4:1 (1:0)
Branky: Danis

Hráči:
Kubíček, Kryl Michal, Škobrtal, Navrátil, Ryšavý Martin, Valsa, Muchka, Danis, Vymazal, Garzina Roman, Veselský, Garzina Radek, Sedláček, Slezák

SEZÓNA 2018/2019

15.6. 2019

Sokol Kožušany - Slatinice 5:3 (3:0)
Branky: 2x Danis, Veselský
Střídání SKS:
34. Šemro - Navrátil
73. Pluháček - Kubíček
82. Navrátil - Sedláček

8.6. 2019

TJ Smržice - Slatinice 2:5 (0:1)
Branky: 2x Danis, Pluháček, Šemro, Dostál
ŽK: Muchka, Dostál, Škobrtal
Střídání SKS:
63. Pluháček - Kubíček
71. Veselský - Kurfürst
82. Sikora - Látal Lukáš

2.6. 2019

Slatinice - 1. FC Olešnice u Bouzova - 2:0 (1:0)
Branky: Danis, Dostál
ŽK: Korenný, Prucek, Danis
Střídání SKS:
57. Prucek - Kryl Michal
71. Korenný - Slezák
75. Dostál - Veselský

Sestava:
Grepl
Korenný, Škobrtal, Prucek, Ryšavý Martin ml.
Valsa, Muchka, Pluháček, Danis, Šemro
Dostál

Náhradníci:
Kryl Michal, Slezák, Veselský

25.5. 2019

TJ SK Zvole - Slatinice 3:0 (3:0)
ŽK: Korenný, Škobrtal, Valsa
Střídání SKS:
46. Sikora - Kurfürst
66. Slezák - Kubíček
73. Pluháček - Garzina Roman 

18.5. 2019

Slatinice - SK Jesenec-Dzbel 4:0 (3:0)
Branky: Pluháček 2x (1x pen.), Šemro, Veselský
ŽK: Slezák

Střídání SKS:
46. Slezák - Dostál
68. Sikora - Kurfürst
68. Veselský - Garzina Roman
78. Šnejdar - Látal Lukáš

Sestava:
Kubíček
Slezák, Muchka, Škobrtal, Šnejdar
Doležel Petr, Sikora, Pluháček, Valsa
Veselský, Šemro

Náhradníci:
Garzina Roman, Látal Lukáš, Kurfürst, Dostál Michal

15.5. 2019

FK Šternberk B vs Slatinice 2:3 (2:3)
Branky: Pluháček 2x (1x pen.), Doležel Petr
ŽK: Doležel Petr, Valsa, Garzina Roman

5.5. 2019

Slatinice - Sokol Doloplazy 3:1 (2:0)
Branky: Šemro, Doležel Petr, Sikora
ŽK: Doležel Petr, Kryl Michal, Škobrtal, Veselský
Střídání SKS:
46. Korenný - Danis
46. Valsa - Prucek
78. Pluháček - Kurfürst
86. Veselský - Kubíček

Sestava:
Grepl
Kryl Michal, Doležel Petr, Škobrtal, Ryšavý Martin ml.
Korenný, Pluháček, Sikora, Valsa
Veselský, Šemro

Náhradníci:
Kubíček, Danis, Prucek, Kurfürst

28.4. 2019

SK Loštice 1923 - Slatinice 2:1 (1:1)
Branky: Šemro
ŽK: Kryl Michal, Škobrtal, Doležel Petr
Střídání SKS:
61. Garzina Roman - Havránek
83. Veselský - Bittner
88. Pluháček - Školoudík

Sestava:
Grepl
Slezák, Korenný, Škobrtal, Kryl Michal
Doležel Petr
Šemro, Pluháček, Ryšavý Martin ml., Veselský
Garzina Roman

Náhradníci:
Bittner, Školoudík, Havránek

21.4. 2019

Slatinice - TJ Sokol Třeština 0:2 (0:0)
ŽK: Muchka, Kryl Michal, Valsa
Střídání SKS:
59. Muchka - Slezák
70. Sikora - Garzina Roman
81. Veselský - Kubíček

Sestava:
Grepl
Korenný, Muchka, Škobrtal, Ryšavý Martin ml.
Valsa, Pluháček, Sikora, Kryl Michal
Veselský, Šemro

Náhradníci:
Garzina Roman, Slezák, Látal Lukáš, Kubíček

14.4. 2019

Slatinice - Granitol Moravský Beroun 3:1 (0:1)
Branky: 2x Veselský, Sikora
ŽK: Kryl Michal
Střídání SKS:
71. Ryšavý Martin ml. - Slezák Adam
85. Valsa - Kryl Michal

Sestava:
Grepl
Ryšavý Martin ml., Prucek, Škobrtal, Doležel Petr
Muchka
Valsa, Pluháček, Sikora, Šemro
Veselský

Náhradníci:
Kryl Michal, Slezák, Korenný

7.4. 2019

FK Velká Bystřice - Slatinice 0:0 (0:0) Pen: 2:4

ŽK: Slezák, Škobrtal
Střídání SKS:
32. Danis - Garzina Roman
73. Sikora - Kryl Michal
88. Slezák - Kubíček

Sestava:
Grepl
Slezák, Doležel Petr, Škobrtal, Ryšavý Martin ml.
Valsa, Pluháček, Sikora, Veselský
Danis
Šemro

Náhradníci:
Garzina Roman, Kryl Michal, Kubíček

31.3. 2019

1. soutěžní utkání v roce 2019

Slatinice - FK Nové Sady B 4:0 (0:0)
Branky: 2x Šemro, Danis, Slezák
Střídání:
46. Doležel Petr - Šemro
81. Danis - Kubíček
86. Veselský - Slezák

Sestava:
Grepl
Ryšavý Martin ml., Muchka, Škobrtal, Doležel Petr
Valsa, Sikora, Pluháček, Kryl Michal
Danis, Veselský

Náhradníci:
Slezák, Kubíček, Látal Lukáš, Šemro

24.3. 2019

Slatinice - TJ Smržice 3:0 (2:0)
Branky: Šemro, Kryl Michal, Valsa

Sestava:
Grepl
Doležel Petr, Škobrtal , Ryšavý Martin ml., Slezák
Pluháček, Muchka, Sikora, Kryl Michal, Valsa
Šemro

Náhradníci:
Látal Lukáš, Danis, Kubíček

17.3. 2019

Slatinice - FC Kostelec na Hané 4:2 (2:2)
Branky: Ryšavý Martin ml., Valsa 2x, Kubíček

Sestava:
Grepl
Slezák, Sikora, Muchka, Doležel Petr
Ryšavý Martin ml, Pluháček, Škobrtal, Valsa
Šemro, Veselský

Náhradníci:
Garzina Roman, Kubíček, Látal Lukáš

9.3. 2019

FC Hněvotín - Slatinice 1:2 (0:2)
Branky: Pluháček, Šemro

Sestava:
Grepl
Ryšavý Martin ml., Kryl Michal, Škobrtal, Doležel Petr
Valsa, Pluháček, Muchka, Sikora, Šemro
Veselský

Náhradníci:
Sedláček, Wanke, Garzina Roman, Látal Lukáš, Kubíček

3.3. 2019

Slatinice
- TJ Sokol Drahanovice 6:3 (2:0)

Branky: Doležel Petr 2x, Šnejdar (p), Sikora, Veselský, Muchka 

Sestava:
Grepl
Šnejdar, Prucek, Muchka, Látal Lukáš
Doležel Petr, Pluháček, Škobrtal, Kryl Michal
Veselský, Valsa

Náhradníci:
Garzina Roman, Sedláček, Sikora, Kubíček

23.2. 2019

1. SK Prostějov U18 - Slatinice 7:1 (2:1)
Branka: Garzina Roman

Sestava:
Kubíček
Ryšavý Jan, Muchka, Škobrtal, Slezák
Valsa, Šemro, Pluháček, Střída
Garzina Roman, Veselský

Náhradníci:
Svozil Jan

16.2. 2019

HFK Olomouc U19 - Slatinice 5:3 (2:2)
Branky: Garzina Roman, Pluháček, Valsa

Sestava:
Grepl
Slezák, Korenný, Muchka, Doležel Petr
Ryšavý Martin ml., Pluháček, Škobrtal, Valsa
Garzina Roman, Veselský

27.10. 2018

Slatinice - TJ Smržice 3:3 (2:3) Pen: 2:4
Branky: 2x Šemro, Veselský
ŽK: Škobrtal, Valsa
Střídání SKS:
45. Garzina Roman - Slezák 
69. Šemro - Garzina Radek
83. Látal Lukáš - Kryl Michal

Sestava: Grepl - Doležel Petr, Korenný, Škobrtal, Látal Lukáš - Ryšavý Martin ml., Pluháček, Valsa, Garzina Roman - Veselský, Šemro

Náhradníci: Slezák, Garzina Radek, Kryl Michal

20.10. 2018

Olešnice u Bouzova - Slatinice 6:2 (3:0)
Branky: Valsa, Veselský
ŽK: Doležel Petr
Střídání SKS:
25. Kurfürst - Garzina Roman

Sestava: Grepl - Doležel, Muchka, Korenný, Látal - Ryšavý Martin ml., Pluháček, Škobrtal, Kurfůrst, Valsa - Veselský

Náhradníci: Garzina Roman

13.10. 2018

Hlavní mužstvo doma vybojovalo dva body po penaltovém rozstřelu.

Slatinice - SK Zvole 2:2 (0:0) Pen: 5:4
Branky: Valsa, Garzina Roman
ŽK: Ryšavý Martin ml., Látal Lukáš, Valsa
Střídání SKS:
59. Látal Lukáš - Garzina Roman

Sestava: Grepl - Látal Lukáš, Korenný, Muchka, Kurfürst - Ryšavý Martin ml., Vychodil, Škobrtal, Valsa - Veselský, Wanke

Náhradníci: Garzina Roman, Navrátil, Slezák

6.10. 2018

Jesenec-Dzbel - Slatinice 5:2 (3:1)

Branky: Ryšavý Martin ml., Veselský
ŽK: Ryšavý Martin ml., Veselský, Pluháček, Doležel Petr
Střídání SKS:
45. Garzina Roman - Havelka Ondřej
82. Kurfürst Roman - Doležel Petr

Sestava: Grepl - Látal Lukáš, Kryl Michal, Muchka, Kurfürst - Ryšavý Martin ml., Pluháček, Škobrtal, Garzina Roman - Veselský, Vychodil

Náhradníci: Doležel Petr, Havelka

29.9. 2018

Slatinice - FK Šternberk B 3:3 (2:2) Pen: 3:2
Branky: 2x Veselský, Dostál
ŽK: Dostál
Střídání SKS:
45. Doležel - Látal
45. Pluháček - Vychodil
65. Valsa - Garzina Roman
76. Kurfürst - Garzina Radek

Sestava: Grepl - Doležel, Muchka, Kryl, Kurfürst -
Ryšavý Martin ml., Pluháček, Škobrtal, Valsa -
Veselský, Dostál

Náhradníci: Garzina Radek, Garzina Roman, Vychodil, Látal

23.9. 2018

Sokol Doloplazy - Slatinice 4:2 (3:1)
Branky: Veselský, Dostál
ŽK: Garzina Radek, Garzina Roman, Veselský
Střídání SKS:
45. Kurfürst - Ryšavý Martin ml.
60. Valsa - Garzina Radek
67. Látal Lukáš - Garzina Roman

Sestava: Grepl - Korenný, Doležel, Škobrtal, Látal Lukáš - Valsa, Pluháček, Vychodil, Kurfürst - Veselský, Dostál

Náhradníci: Garzina Radek, Garzina Roman, Ryšavý Martin ml.

 

15.9. 2018

Slatinice - SK Loštice 1923 3:1 (2:1)
Branky: 2x Pluháček, Veselský
ŽK: Škobrtal
Střídání SKS:
36. Vychodil - Wanke
58. Kurfürst - Garzina Roman
85. Pluháček - Havelka
90. Dostál - Garzina Radek

Sestava: Grepl - Vychodil, Muchka, Doležel, Látal Lukáš - Kurfürst, Škobrtal, Pluháček, Valsa - Veselský, Dostál

Náhradníci: Garzina Radek, Garzina Roman, Havelka, Ryšavý Martin ml., Wanke

8.9. 2018

TJ Sokol Třeština - Slatinice 5:1 (2:0)
Branky: Veselský
ŽK: Doležel Petr, Valsa
Střídání SKS:
46. Havelka - Kurfürst
46. Garzina Roman - Veselský
78. Navrátil - Slezák
88. Valsa - Garzina Radek

Sestava: Tichý - Havelka, Doležel Petr, Muchka, Látal Lukáš - Navrátil, Pluháček, Škobrtal, Vychodil, Valsa - Garzina Roman

Náhradníci: Kurfürst, Veselský, Slezák, Garzina Radek, Sedláček

1.9. 2018

Moravský Beroun - Slatinice 2:1 (0:1)
Branky: Pluháček (p)
ŽK: Kryl
Střídání SKS:
45. Ryšavý Martin ml. - Garzina Roman
84. Wanke - Kurfürst

Sestava: Grepl - Doležel Petr, Kryl Michal, Muchka, Látal Lukáš - Valsa, Vychodil, Pluháček, Škobrtal,
Ryšavý Martin ml. - Wanke

Náhradníci: Garzina Roman, Kurfürst

25.8. 2018

Slatinice - FK Velká Bystřice 2:4 (1:0)
Branky: Wanke, Garzina Roman
ŽK: Škobrtal
Střídnání SKS:
70. Ryšavý Martin ml. - Garzina Roman
74. Navrátil - Havelka

Sestava: Grepl - Navrátil, Prucek, Muchka, Látal Lukáš - Ryšavý Martin ml., Pluháček, Škobrtal, Valsa - Vychodil, Wanke

Náhradníci: Havelka, Garzina Roman, Garzina Radek

19.8. 2018

FK Nové Sady B - Slatinice 2:1 (1:1)
Branka: Dostál
ŽK: Wanke, Navrátil
Střídání SKS:
59. Pluháček - Garzina Radek
70. Garzina Roman - Navrátil

Sestava: Grepl - Wanke, Muchka, Kryl Michal, Látal Lukáš - Ryšavý Martin ml., Vychodil, Pluháček, Škobrtal, Garzina Roman - Dostál

Náhradníci: Garzina Radek, Navrátil

Kalvoda Pavel (trenér) - Bohužel ze třetího zápasu jedeme bez bodů i když jsme šli v prvním poločase do vedení. Těsně před pauzou rozhodčí odpískal nesmyslný trestný kop na hranici vápna po neodpiskanem faulu na našeho obránce a následném přerušení faulem. Soupeř ze standardní situace bohužel vyrovnal a do druhého poločasu se šlo za vyrovnaného stavu. Bohužel ve druhé půli jednu ztrátu na polovině hřiště soupeř trestal rychlým brejkem a přesným centrem na volného hráče rozhodnul tento zápas. I přes několik slibných akcí a střel jsme nedokázali vyrovnat. Soupeř několikrát se štěstím odvracel z brankové čáry ale zasloužené remízy se nám nedostalo...tak snad v dalším zápase si ty body opět vybojujeme. Kádr je dostatečně široký, abychom chybějící hráče nahradili takže komentáře stylu neúplná sestava neberu...

 

12.8. 2018

Slatinice - Sokol Kožušany 2:2 (1:1) Pen: 4:2
Branky: Dostál 2x
ŽK: Doležel, Látal Lukáš, Kryl Michal, Garzina Roman
Střídání SKS:
75. Wanke - Šemro
78. Garzina Roman - Navrátil
86. Pluháček - Havelka

Sestava: Grepl - Látal Lukáš, Muchka, Kryl Michal, Doležel Petr - Wanke, Škobrtal, Pluháček, Garzina Roman - Valsa, Dostál

Náhradníci: Šemro, Navrátil, Havelka

Kalvoda Pavel (trenér) - Máme za sebou druhý zápas soutěže. S týmem Kožušan se nám podařilo vybojovat na domácím hřišti dva body po výhře na pokutové kopy. Během prvního poločasu jsme dokázali vstřelit pouze jednu branku (ale luxusní) a to pravděpodobně bylo pro zápas rozhodující. Těsně před pauzou jsme inkasovali gól po rohovém kopu na poločasových 1:1. A v druhé půli jsme dokonce i prohrávali. Nicméně se nám podařilo z přímého kopu srovnat. Pro oko diváka to nebyl příliš pohledný zápas, soupeř hrál pouze na dlouhé nákopy a výborně bránil a nám se nedařilo dostat k zakončení. Nakonec jsme zvládli penaltový rozstřel...za což jsem velice rád, protože se nám v loňské sezoně tahle věc příliš nedařila. Takže zatím po druhém kole jsme na druhé příčce tabulky a půjdeme postupně zápas od zápasu za dalším bodovým ziskem...

4.8. 2018

FK Nemilany se v průběhu sezóny odhlásily ze soutěžního ročníku 2018/2019 a všechny jejich zápasy byly anulovány.

1. mistrovské utkání nové sezóny 2018/2019

FK Nemilany - Slatinice 2:4 (1:1)
Branky: Dostál 2x, Valsa 2x
ŽK: Dostál
Střídání:
57. Garzina Roman - Garzina Radek
74. Ryšavý Martin ml. - Havelka
80. Škobrtal - Šemro

Sestava: Grepl - Látal Lukáš, Kryl Michal, Muchka, Navrátil - Ryšavý Martin ml., Škobrtal, Vychodil, Valsa - Garzina Roman, Dostál

Náhradníci: Garzina Radek, Havelka, Šemro

Kalvoda Pavel (trenér) - Vstup do zápasu nebyl úplně optimální, naše hra postrádala jednoduchost v rozehrávce a docházelo ke zbytečným ztrátám. Po osvěžující pauze jsme sice hned inkasovali z propadeného rohu ale to nás nakoplo ke zjednodušení hry. Z rychlého protiútoku dokázal Dosty srovnat a už to bylo mnohem jednodušší. Hned po poločase Válec dokázal rozvlnit síť hned 2x a bylo vcelku rozhodnuto.Druhým zásahem Dosty pojistil naše vedení a soupeř už stačil pouze jen snížit těsně před koncem zápasu na konečných 2:4 pro náš tým. Pokud budeme i nadále pokračovat tak jako ve druhém poločase, tak se nám snad podaří potvrdit body i proti Kožušanům, které přivítáme na hodovem zápase.

31.7. 2018

Hlavní mužstvo odehrálo poslední přípravné utkání. 
V sobotu 4.8. odehrají 1. mistrovské utkání v nové sezóně 2018/2019 a to v Nemilanech od 17:00

Slatinice - HFK Olomouc U19 3:4 (0:3)
Branky: Garzina Radek 3x

Sestava: Grepl - Látal Lukáš, Navrátil, Muchka, Doležel - Ryšavý Martin ml., Škobrtal, Vychodil, Valsa - Wanke, Garzina Roman

Náhradníci: Garzina Radek, Ryšavý Jan

28.7. 2018

Na dnešní přípravný zápas byla sestava poskládána z hráčů A týmu i B týmu.

SK Náměšť na Hané - Slatinice 5:4 (1:2)
Branky : Garzina Roman 2x, Valsa 2x

Hráči: Grepl, Látal Lukáš, Látal Jan, Muchka, Škobrtal, Sedláček, Ryšavý Martin ml., Vychodil, Navrátil, Valsa, Garzina Roman, Garzina Radek, Ryšavý Jan, Svozil

22.7. 2018

4. zápas pro hlavní mužstvo v tomto týdnu skončil nerozhodně

TJ Smržice - Slatinice 2:2 (1:2)
Branky: Dostál 2x

Sestava: Grepl - Látal Lukáš, Muchka, Kryl Michal, Doležel - Ryšavý Martin ml., Vychodil, Škobrtal, Valsa - Wanke, Dostál

Náhradníci: Pauzr, Svozil, Ryšavý Jan, Kubíček, Navrátil, Garzina Roma

19.7. 2018

1. přípravný zápas

Slatinice - TJ Sokol Plumlov 6:2 (4:2)
Branky SKS: Valsa 2x, Wanke 2x, Ryšavý Martin ml, Garzina Roman

Sestava: Kubíček - Látal, Kryl, Navrátil, Doležel - Ryšavý Martin ml., Vychodil, Brázdil, Valsa - Wanke, Garzina Roman

Náhradníci: Garzina Radek, Ryšavý Jan

SEZÓNA 2017/2018

16.6. 2018

Slatinice - FK Nemilany 0:0 Pen: 5:3
ŽK: Muchka, Látal, Prucek
Střídání týmu SKS:
46. Škobrtal - Pluháček
46. Kurfürst - Prucek
46. Vymazal - Wanke
46. Garzina - Ryšavý
60. Navrátil - Látal

Sestava: Grepl - Navrátil, Muchka, Kryl, Doležel - Vychodil, Škobrtal, Kurfürst, Vymazal - Garzina, Veselský

Náhradníci: Ryšavý, Prucek, Pluháček, Wanke, Látal

10.6. 2018

Slatinice - Velká Bystřice 5:2 (1:1)
Branky SKS:
3x Dostál, 2x Pluháček
ŽK:
Muchka, Doležel
Střídání týmu SKS:
46. Látal - Navrátil
46. Veselský - Dostál
46. Ryšavý - Kurfürst
63. Wanke - Vymazal
70. Šemro - Garzina

Sestava: Grepl - Látal, Kryl, Muchka, Doležel - Wanke, Pluháček, Škobrtal, Ryšavý - Veselský, Šemro

Náhradníci: Vymazal, Navrátil, Garzina, Vychodil, Kurfürst, Dostál

2.6. 2018

Červenka - Slatinice 1:2 (0:2)
Branky SKS: 2x Veselský
ŽK: Ryšavý, Pluháček, Doležel, Garzina

Kalvoda Pavel (trenér) - Další zápas se nám podařilo zvládnout za 3 body. Hubený výsledek 2:1 určitě neodpovídá předvedené hře našeho týmu. Několik 100% neproměněnych šancí a k tomu 2 zahozené pendy. Co už i takové zápasy se počítají. Zbývají nám tedy poslední 2 domácí kola s kvalitními týmy Bystřice a Nemilan a samozřejmě chceme závěr sezóny zvládnout úspěšně...

28.5. 2018

Slatinice - Jesenec-Dzbel 6:1 (2:1)
Branky SKS: 2x Dostál, 2x Šemro, Doležel, Veselský
ŽK: Škobrtal, Dostál
Střídání týmu SKS:
46. Vymazal - Ryšavý
62. Dostál - Veselský
73. Šemro - Garzina
78. Pluháček - Kurfürst
78. Látal - Navrátil

Sestava: Grepl - Látal, Kryl, Muchka, Doležel - Wanke, Pluháček, Škobrtal, Vymazal - Šemro, Dostál

Náhradníci: Garzina, Navrátil, Kurfürst, Ryšavý, Veselský

20.5. 2018

Sokol Troubelice - Slatinice 2:1 (1:1)
Branka SKS: Doležel
ŽK: Škobrtal
Střídání týmu SKS: 
53. Garzina - Šemro
69. Ryšavý - Kurfürst
83. Navrátil - Vymazal

Sestava: Grepl - Navrátil, Kryl, Muchka, Doležel - Ryšavý, Pluháček, Škobrtal, Veselský - Wanke, Garzina

Náhradníci: Látal, Vymazal, Dostál, Kurfürst, Šemro

13.5. 2018

Slatinice - SK Loštice 1923 1:3 (0:0)
Branka SKS: vlastní
ŽK: Dostál, Pluháček
Střídání týmu SKS: 
46. Kryl - Šemro
62. Vymazal - Kurfürst
62. Látal - Doležel
88. Navrátil - Garzina

Sestava: Grepl - Látal, Kryl, Muchka, Navrátil - Ryšavý, Pluháček, Škobrtal, Vymazal - Dostál, Wanke

Náhradníci: Doležel, Garzina, Kurfürst, Šemro

5.5. 2018

TJ SK Zvole - Slatinice 0:0 (0:0) Pen: 4:3

Kalvoda Pavel (trenér) - Bod ze Zvole je asi pro většinu týmů maximum, které se tam dá urvat. Ještě jsem se s takovým průběhem zápasu nesetkal, což můžou potvrdit i naši věrní fanoušci. Neuvěřitelné je, když přijedeš a rozhodčí ti dají rovnou na jevo, že si body neodvezeš. Sehraná dvojice rozhodčích Rosskohl a Šmíd, to je teda extra třída (chudera pomezní, která se teprve učí...jen musela kopírovat gesta hlavního). Pomezní Šmíd, ten mával jako na nádraží, aby domácí udržel na útočné polovině.
I tak se na šance jednalo o vyrovnanou partii, ve které mohla rozhodnout jedna trefa. No, co už...gól jsme ve hře nevstřelili, jen jedenkrát nedal Zdena v první půli tutovku a ve druhé Wánes trefil jen tyč.
Jinak musím smeknout před celým týmem, jak se s takovou nátlakovou hrou dokázal srovnat a že nás v nejedné akci podržel Radek v bráně.Jak už to tak bývá, náš mladý tým s penaltovým tlakem bojuje jak může ale ani na 3 pokus jsme ten druhý bod neurvali.Takže ze Zvole vezeme jen bod, který musíme potvrdit vítězstvím doma proti Lošticím....

29.4. 2018

Slatinice - Sokol Olomouc/Chomoutov 1:3 (1:0)
Branka SKS: Dostál
ŽK: Muchka, Wanke
ČK: Škobrtal
Střídání týmu SKS:
39. Garzina - Ryšavý
59. Wanke - Veselský
59. Látal - Slezák
76. Dostál - Navrátil
76. Vymazal - Kurfürst

Sestava: Grepl - Látal, Kryl, Muchka, Doležel - Wanke, Pluháček, Škobrtal, Vymazal - Dostál, Garzina

Náhradníci: Ryšavý, Veselský, Slezák, Navrátil, Kurfürst

Kalvoda Pavel (trenér) - První jarní prohra a dokonce na vlastním hřišti. Bohužel z prvního poločasu jsme nedokázali z asi 5 příležitostí vytěžit víc než pouze vedení 1:0. Utkání rozhodl nedůraz v zakončení, což mělo za následek konečnou prohru 1:3, kdy jsme v druhém poločase nehráli vůbec dobře. Několik propadených míčů s ofsajdovým podtextem, které postranní rozhodčí neviděl a snad ani nechtěl jsme nedokázali ustát. Jedno vyloučení a hra téměř 30 minut v 10 na víc bohužel nestačila. Určitě se budeme snažit zabodovat u nejlepšího týmu na domácím hřišti ve Zvole už v sobotu a snad se vrátíme opět na bodovou vlnu z posledních týdnů...

22.4. 2018

Sokol Doloplazy - Slatinice 2:3 (1:3)
Branky SKS: 2x Wanke, Ryšavý
ŽK: Škobrtal, Navrátil
Střídání týmu SKS:
56. Ryšavý - Veselský
73. Dostál - Navrátil
88. Vymazal - Garzina

Sestava: Grepl - Doležel, Muchka, Kryl, Slezák - Ryšavý, Pluháček, Škobrtal, Vymazal - Dostál - Wanke

Náhradníci: Garzina, Navrátil, Veselský

Kalvoda Pavel (trenér) - Do tohoto zápasu jsme vstoupili exklusivně a po 30 minutách jsme zcela jednoznačně vedli 0:3 po brankách Wankyse 2x a konečně trefícího se Marťu Ryšavého. Soupeř ale dokázal ve 36. minutě z přímého kopu snížit na poločasových 1:3.
Kdo si myslel, že to půjde hladce byl na omylu. Druhý poločas se do nás soupeř zakousnul a my se snažili uhrát výsledek, který by zaručil plný bodový zisk. Velkému množství standardek jsme odolávali jak jen to šlo.
Po prostřídání oživil naši hru Vesel, který se několikrát mistrně dostal do gólových příležitostí. Bohužel zatím bez kýžené pojistky v zápase. Jak už to tak bývá, soupeř nedokázal trefit zařízení, tak jsme mu v 74. minutě pomohli nešťastným odkopem do soupeřova těla a následným odrazem do vlastní sítě. A začalo obrovské drama, které jsme mohli definitivně utnout asi pět minut před koncem. Kdy byl ve vápně soupeře faulován Vesel, který dostal šanci na vstřelení prvního jarního zářezu z pokutového kopu...jenže střela skončila na tyči a muselo se ještě pár minut máknout. Nakonec jsme dokázali výsledek udržet a na tvrdém betonu v Doloplazech získat další 3 venkovní důležité body, které nás stále drží v první pětce naší vyrovnané soutěže.
V dalším kole nás doma čeká soupeř z Chomoutova, který má stejný počet bodů jako my a máme mu vracet prohru z podzimu, tak snad nás přijde podpořit dostatek fanoušků...kterým slibujeme zase pěknou podívanou

15.4. 2018

Slatinice - TJ Sokol Třeština 3:3 (2:1) Pen: 4:5
Branky SKS: 2x Dostál, Pluháček
ŽK: Látal, Ryšavý, Doležel, Vymazal

Kalvoda Pavel (trenér) - Dalo by se to napsat asi takhle...Nešťastná ztráta s lídrem soutěže...
Věděli jsme, že nás čeká aspirant na postup z naší skupiny, který několik posledních zápasů neprohrál, tak jako náš tým. Po několika slibných šancích se nám podařilo ve 29 minutě vstřelit první gól po parádní křížné střele Dostyho přímo do šibenice. Bohužel radost trvala jen 2 minuty a soupeř okamžitě odpověděl průnikem kolem rohové lajny a nástřelem do prostoru branky jsme si nešťastným odrazem vstřelili vlastní gól. Netrvalo dlouho a Dosty hlavičkou po centru za obránce opět rozvlnil síť a do šaten se šlo za stavu 2:1 pro náš tým.
Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a my se dostali i do dalších šancí, bohužel to tam nespadlo a z ojedinělého průniku nás potrestal rozhodčí, který foukl mistrně nafilmovanou penaltu, kterou soupeř v 61. minutě proměnil. Nicméně snaha našeho týmu byla jasná, jít za 3 body a v 67 to tam opět spadlo. Po závaru se dostal na hranici jedenáctky k míči Pluhy a zasunul to k pravé tyči.
Hráli jsme zodpovědně a opět se dostali ke 100% gólové možnosti face to face, ale Zdena bohužel minul zařízení. Nakonec 2 minuty před koncem soupeř se štěstím vyrovnal po propadeném centru za obranu. Následnou křížnou přihrávkou poslal míč na zadní, kde jsme si opět nešťastně po nastřelení útočného hráče dali další už tedy druhý vlastní gól.
Šlo se tedy na penalty ve kterých jsme 2x sahali po vítězství ale nedokázali jsme odpovědět vstřelenou brankou a zkušený soupeř nakonec získal i druhý bod. Jednoznačně odmakaný a atraktivní zápas pro diváky byl o kousek šťastnější pro soupeře. Osobně si myslím, že zápas v náš prospěch se měl rozhodnout ve hrací době ale jak rozhodčí, tak i naše neproměněné šance měli za následek ztrátu, kterou se pokusíme odčinit v dalším zápase u na jaře rozjetého soupeře z Doloplaz.

8.4. 2018

Slatinice - Nové Sady B 3:0 (1:0)
Branky SKS: Wanke, Doležel, Dostál
ŽK: Kryl, Škobrtal
Střídání týmu SKS:
45. Slezák - Látal
67. Wanke - Garzina
80. Veselský - Navrátil
85. Kurfürst - Vymazal

Sestava: Grepl - Doležel, Škobrtal, Kryl, Slezák - Ryšavý, Pluháček, Dostál, Kurfürst - Wanke, Veselský

Náhradníci: Garzina, Navrátil, Látal, Vymazal

Kalvoda Pavel (trenér) - Zápas se odehrával ve větrné loterii a ještě ke všemu nám nevyšel los pro první poločas. Soupeř využíval dlouhých nákopů za obranu s pomocí větru ale ta byla pozorná a odolávala se slušným přehledem.Nepříliš pohledný první poločas se odehrával převážně na naší polovině. Hrozili jsme několika rychlými přechody hlavně krajních záložníků. Po kombinaci na hranici vápna se nám podařilo využít rychlosti Wánese a ten ve 20. minutě levačkou kolem branaře poprvé rozvlnil sít.Do poločasu soupeř zahrozil ještě z několika standardek ale vše jsme ustáli bez větších komplikací.
V šatně došlo k nabuzení pozitivní atmosféry, že už to půjde s větrem. Hned ve 48. minutě si centrovaný míč od Doliho srazil branař soupeře přímo do brány a bylo víceméně rozhodnuto. Hráli jsme to co jsme potřebovali a zápas se snažili udržet pod kontrolou. Sady se zmohli už pouze najedno ohrožení z přetaženého centru na zadní ale Radek nenechal nikoho na pochybách a ukázal svoje kvality. Výsledek jsme ještě pojistili 3 gólem v 77. minutě, kdy Marťa rozjel rychlý útok z poloviny hřiště, namířil si to přímo do vápna kde míč nádherně předložil Dostymu, který už neměl problém se zakončením. Nepříliš pohledné utkání skončilo důležitým ziskem 3 bodů a teď už budeme vyhlížet lídra naší soutěže z Třeštiny, kterému máme vracet krutou porážku z jejich hřiště. Snad se nám podaří zabodovat a udržet se v horní části tabulky...toť vše

1.4. 2018

Hlavní mužstvo zvítězilo brankou v poslední minutě.
V 1. jarním kole bereme plný počet bodů.

FK Šternberk B - Slatinice 1:2 (1:1)
Branky SKS: Pluháček, Garzina
ŽK: Škobrtal
Střídání SKS:
46. Slezák - Látal
59. Ryšavý - Kurfürst
75. Šemro - Garzina
88. Veselský - Navrátil

Sestava: Grepl - Doležel, Muchka, Kryl, Slezák - Ryšavý, Pluháček, Škobrtal, Veselský - Wanke - Šemro

Náhradníci: Kurfürst, Garzina, Látal, Navrátil, Vymazal

Kalvoda Pavel (trenér) - 
V neděli jsme odehráli první zápas jara se ziskem tří bodů po hubené, ale cenné výhře 1:2. Zápas se hrál v hodně větrném počasí, ale vstup se nám povedl excelentně. Vlastně z první průnikové přihrávky jsme se dostali do útoku a jedině faul za hranicí vápna zastavil naši gólovou šanci. Nicméně hned se nám podařilo jít do vedení po právě provedeném trestném kopu, kdy to Pluhy konečně trefil a to hned ve druhé minutě. Během první půle se nám zadařilo ještě několikrát přelstít obranu soupeře, ale ani jeden průnik naše hubené vedení nepojistil i když jsme 2x trefili břevno. Soupeř nás bohužel s ojedinělého nákopu potrestal vyrovnáním a do šaten se šlo za nerozhodného stavu. V šatně nebylo příliš co kritizovat, jen to, že se nám nepodařilo pojistit vedení, ale stále jsme věděli, že na hřišti leží 3 body, které chceme získat...  Druhý poločas soupeř po 20 minutách mírně převzal střed hřiště, ale přesto naše protiútoky jen stěží blokoval. Proto také přišlo na řadu oživení hry formou několika střídání, které neznamenalo pouze udržení nerozhodného výsledku, ale vlastně rozhodlo dokonce o vítězství v poslední minutě zápasu. Vašek vhodil dlouhý aut až do vápna, domácí hráč nechtěně prodloužil míč na malé vápno a Roman zády k bráně přehodil sebe i branaře soupeře. A šlo se slavit k rohovému praporku. Úplně jsem se dokázal vcítit do role domácího trenéra, který jen utrápeně a nevěřícně kroutil hlavou. Těsně po rozehrání rozhodčí písknul naposledy do píšťalky a emoce ze zisku prvních jarních 3 bodů mohly naplno vypuknout.Takže příští týden zveme naše fanoušky na domácí nedělní zápas s Novými Sady, kde budeme chtít náš výsledek potvrdit...
4.11. 2017
Hlavní mužstvo v posledním podzimním zápase zvítězilo na domácím hřišti.

Slatinice - Kožušany 1:0 (1:0)
Branka SKS: Veselský
ŽK: Muchka
Střídání SKS:
65. Vymazal - Kurfürst
76. Dostál - Garzina
89. Ryšavý Martin ml. - Bilík

Sestava: Grepl - Šnejdar, Kryl, Muchka, Látal - Ryšavý Martin ml., Pluháček, Dostál, Vymazal - Veselský, Wanke

Náhradníci: Garzina, Kurfürst, Bilík

Kalvoda Pavel (trenér) - V sobotu jsme odehráli poslední zápas podzimu se ziskem tří bodů po hubené výhře 1:0.
Hráli jsme proti poslednímu týmu soutěže, se kterým jsme měli nevyřízené účty u prvního kola. V zápase jsme měli několik příležitostí, abychom se ujali vedení. Naše finální přihrávky bohužel byly zbrklé a nepřesné a proto jsme se hodně trápili. Nicméně díky dobrému ataku Vesela se nám konečně podařilo ten potřebný gól ve 37. minutě dát. Šancí na pojišťovací gól ještě v prvním poločase bylo dost ale naši střelci prostě neměli svůj den.
To se ale nedá říct o našem gólmanovi, ten opět předvedl jeden z vynikajících výkonů a i díky němu jsme tento zápas vyhráli a myslím, že po zásluze. Ve výsledku jsme rádi za tři body a nakonec podzimu tedy máme celkem 21. bodů.
Z posledních pěti utkání jsme získali solidních 12 bodů i když jsme museli několikrát na hřišti improvizovat vzhledem ke zraněním a nepravidelné docházce některých hráčů. Nejhoršími zápasy podzimu bych označil venkovní prohry v Třeštině a Velké Bystřici, které se nám opravdu nepovedly. Mezi dalšími prohranými zápasy jsou Chomoutov a Loštice, tam jsme nebyli horším týmem, ale neproměňovali jsme šance, které by nás udržely ve hře. Jako smolné zápasy bych označil 1. kolo v Kožušanech, prohru na domácím hřišti po penaltě se Šternberkem, remízu proti Doloplazům a Troubelicím. Za zmínku stojí i naše povedené zápasy na Nových Sadech, proti Zvole, v Jesenci, Července a u prvního týmu soutěže v Nemilanech. Na jaře nás čeká 7. domácích a 5 venkovních utkání a doufám, že ty výsledky se ještě zlepší a budeme předvádět solidní výkony, které by se divákům líbily. Tímto uzavírám ze svojí strany podzim a těším se na jaro...
29.10. 2017

FK Nemilany - Slatinice 2:3 (1:1)
Branky SKS:
Veselský, Wanke, Prucek
ŽK:
Rašavý Martin ml., Pluháček, Kurfürst
Střídání SKS: 
70. Kurfürst - Garzina
89. Ryšavý Martin ml. - Bilík

Základní sestava:
Grepl - Ryšavý Martin ml., Kryl, Prucek, Látal - Pluháček, Muchka - Kurfürst, Wanke, Vymazal - Veselský

Náhradníci:
Garzina, Bilík

Kalvoda Pavel (trenér) - Tento zápas se odehrával za dosti silného větru, kdy v naší soutěži se někde vůbec ani nehrálo. Vzhledem k neúčasti několika opor jsme nastoupili v následující sestavě Grepl, Na pozici stoperů Prucek a Kryl, na krajích Látal a Ryšavý M. v defenzívě Pluháček a Muchka, záložníci Kurfürst, Wanke a Vymazal no a na hrotu osamocený Veselský. Na střídačce byl připraven Garzina a Bilík.
Začátek zápasu se nám celkem povedl. Miša Kryl na pozici stopera dostal individuální úkol ¨vymazat ze hry nejlepšího střelce naší soutěže¨ což se mu dařilo. Hned ve 14. minutě se nám povedlo zúročit náš tlak a Vesel zavěsil ¨mazácky¨ pravačkou pod horní tyč. I přes další šance nepřišel pojišťovací gól a ve 36. minutě se soupeři povedl přechod po pravé straně s následným vyšachováním dvou našich hráčů se dostal k průniku do vápna a vyrovnal na poločasových 1:1.
Druhá půle byla hodně o soubojích a bojovnosti, vypadalo to na vcelku vyrovnaný zápas. Jenže pomezní sudí byl proti a v 67. minutě odmával Prucovo odstrčení hráče někde na 35 metrech. Jak už to tak bývá, tak naši slabinou je bránění standardních situací a po centru do vápna zcela nekrytý a nebráněný hráč soupeře hlavičkou přidal druhý gól. Vzhledem k aktuálnímu stavu jsme chtěli ještě něco s výsledkem udělat a odvézt si alespoň bod. Proběhlo střídání a na hrot se posunul Roman, který vystřídal Kurfyho. Ještě se přesunul Ruda, který obdržel několik tvrdých ran na pozici stopera a Pruca se posunul dopředu.
Snažili jsme se o vyrovnání a v 82. minutě to přišlo, střídající hráč Drogba nacentroval do vápna a Wankys luxusním skluzem vyrovnal. A hned o minutu později se prosadil střelou z 20 metrů Pruca a otočil skóré v náš prospěch na 3:2. Soupeř ještě kousal ale do žádné vyloženější situace se už nedostal.
Porazit prvního v tabulce a ještě na domácím hřišti je povzbuzující pro všechny hráče. Proto neočekávám příští sobotu nic, než odplatu za náš zpackaný a prohraný zápas z prvního kola, tedy 3 body a tím se podzim doufejme dobře uzavře. Toť vše přátelé...
21.10. 2017

FK Velká Bystřice - Slatinice 5:2 (2:0)
Branky SKS: Veselský, Škobrtal
ŽK: Muchka, Wanke, Garzina
Střídání SKS:
46. Navrátil - Kurfürst
60. Garzina - Kryl

Sestava: Grepl - Šnejdar, Škobrtal, Muchka, Látal - Ryšavý Martin ml., Pluháček, Navrátil, Veselský - Garzina, Wanke

Na střídání připraveni: Kurfürst, Kryl

Kalvoda Pavel (trenér) - Do velké Bystřice jsme jeli s vědomím, že soupeř hraje velice dobře a v posledních 6 zápasech neokusil hořkost porážky. Nicméně i bez několika opor (Dostál, Prucek, Pokorný a vykartovaný Vymazal).
Bohužel kombinační hru soupeře jsme nestíhali zastavovat a hned v 18. minutě po narážečce na hranici vápna střelou k tyči obdrželi první gól. Soupeř byl rychlejší a hlavně uprostřed hřiště kvalitnější. I přesto jsme měli šance na korekci výsledku, kdy SK po centru do vápna mohl vrátit do hry Vašek po zakončení hlavou. Nejenže tato akce neskončila gólem, ba naopak ještě utržil zranění od vybíhajícího gólmana nakopnutím do holeně. Ve 30. minutě soupeř zahrával trestný kop za hranicí vápna a veterán v dresu Bystřice (Ivo Lošťák) obstřelením zdi přidal druhý gól. K tomu ještě do poločasu soupeř trefil jedenkrát břevno.
Druhá půle probíhala stejně a my jsme se stále nemohli dostat do zápasu. Naše akce končily buď špatnou přihrávkou nebo nepřesným zakončením. Tento zápas řídil soupeř a my jsme si ho museli protrpět se vším všudy. I s nařízenou penaltou, která byla metr mimo vápno. V závěru zápasu se nám podařilo pouze zmírnit naši prohru, kdy se trefil Vesel po chybě branaře a Mara po rohovém kopu, který se prosadil hlavou. Naše neproměněné šance nás mrzí ale opravdu jsme tento zápas nehráli dobře a uznáváme, že soupeř vyhrál zaslouženě. Mimo prohry 5:2 jsme si odnesli ještě 3 zranění, která doufám během týdne vyléčíme.V posledním jarním kole se pokusíme zabrat na domácím hřišti proti vedoucímu týmu naší soutěže z Nemilan a snad i zabodovat...

15.10. 2017

Hlavní mužstvo zvítězilo podruhé v řadě, když po výhře v Jesenci náš tým porazil na domácím hřišti Červenku a posunul se v tabulce na 9. místo s 15 body.

Slatinice - SK Červenka 4:1 (2:0)
Branky SKS:
32. Wanke, 37. Pluháček, 82. Garzina, 87. Kryl
ŽK:
Navrátil
Střídání SKS: 
45. Navrátil - Kurfürst
58. Veselský - Ryšavý Martin ml.
71. Vychodil - Garzina
84. Pluháček - Kryl
90. Šnejdar - Látal

Sestava:
Grepl - Šnejdar, Škobrtal, Muchka, Pokorný - Vychodil, Pluháček, Navrátil, Veselský - Wanke, Dostál

Na střídání připraveni:
Látal, Kurfürst, Ryšavý Martin ml., Garzina, Kryl

Kalvoda Pavel (trenér) - Dalším soupeřem na domácím hřišti byl tým Červenky, tedy předposlední tým naší skupiny i když s minimálním odstupem.
Do zápasu jsme vstupovali s tím, že naší povinností je získat 3 body, které nám zajistí pohodlnější umístění než doposud a hlavně potvrzení těžce vydřených bodů z Jesence.
Hra prvního poločasu se odehrávala víceméně mezi vápny. Několikrát se nám podařilo dobrým míčem a rychlým přechodem využít naše krajní záložníky. Snad i díky několika nepřesným přihrávkám do vápna našel Wankys odhodlání a ve 32 minutě to vzal na sebe, kdy ve vápně luxusně vyškolil 2 obránce a nekompromisní ránou zavěsil. Do poločasu se nám podařilo přidat ještě i druhý gól, do kterého byl namočený Vesel. Ten předložil na hranici vápna Pluhymu míč proti noze a ten ho ¨plackou¨ umístil k pravé tyčce. Poločas tedy 2:0.
Druhá půle vypadala zpočátku stejně jako ta první. Jenže bohužel došlo ke špatně vyhodnocené rozehrávce a z nepříliš povedeného odkopu nás soupeř potrestal ve 49. minutě snížením na 2:1. Soupeř ožil, měl několik trestných přímých kopů ale vše jsme přežili i díky luxusnímu zákroku našeho gólmana Radka. Naše nejistota nahrávala k důležitému střídání a oživení hry. Roman ¨Drogba¨ dostal kolmou přihrávku za obranu na kterou vybíhající gólman nedosáhl, lehce si jej obhodil a krásně z úhlu v 82 minutě přidal důležitý 3 zářez. Po dalším úniku Marťa předložil luxusní nahrávku Mišovi, který nekompromisní dělovkou v 87 minutě uzavřel skóre nad rezignujícím soupeřem na konečných 4:1 ve prospěch SKS. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit.
Snad jsme si nechali ještě něco pro dalšího soupeře, ke kterému zajíždíme do Velké Bystřice...toť vše.

7.10. 2017

Jesenec-Dzbel - Slatinice 1:2 (1:1)
Branky SKS: 8. Wanke, 90. Muchka p.
ŽK: Pokorný, Škobrtal, Veselský, Pluháček
Střídání SKS:
46. Garzina - Vychodil
67. Ryšavý Martin ml. - Šnejdar
88. Veselský - Kurfürst

Sestava: Grepl - Látal, Muchka, Škobrtal, Pokorný - Ryšavý Martin ml., Pluháček, Navrátil, Veselský - Garzina, Wanke 

Na střídání připraveni: Vychodil, Bilík, Kurfürst, Šnejdar

Kalvoda Pavel (trenér) - Desáté kolo bylo odehráno na hřišti soupeře, tedy Jesenec/Dzbel. Atmosféra byla obdivuhodná a s blížícím se koncem zápasu až hodně hustá a to díky jednomu hráči (Petr Ullmann), ze kterého ještě ke všemu udělali kapitána a asistentovi (neví ani nechci vědět kdo ???). Nedokážu pochopit jak můžou takového hráče v klubu respektovat (vyhrožování a sprosté urážky). Osobně bych ho vypral hned ve 30 minutě...doufám, že si to podle zápisu slíznou od DK i s asistentem. No tak teď už k zápasu...
Soupeř byl bez porážky celkem 7 zápasů po sobě a skóré z posledních 3 vítězných měl 16:2.
Našim cílem bylo hrát defenzivní styl 4:4:2, zahušťovat prostor a nepustit soupeře do jeho kombinace. První poločas se nám hodně dařilo. Ze zachycených rozehrávek jsme šli díky našim rychlým brejkům několikrát do nebezpečného zakončení. Řekl bych, že naši 2 útočníci byli rychlejší a to nakonec hned v 8 minutě skončilo krásnou křížnou střelou na zadní tyč úvodním gólem (P. Wanke). Bohužel radost netrvala dlouho, protože z nepovedené střely soupeře, která trefila nejlepšího jejich hráče pro nás tak smolně, že pro něj vyrovnání bylo hodně jednoduché. I přesto jsme nic neměnili a opět se dostali do 2 gólových situací. První 100% jen náhodně vyrazil branař a ta druhá po centru do vápna lehce minula konstrukci brány, díky našemu nedorozumění dvou nabíhajících hráčů. Tedy poločas 1:1.
Do druhé půle naskočil soupeř s větším odhodláním ale naše defenziva odolávala velice pevně. Hra se hodně kouskovala, bylo nesčetně rohů standardních situací, házených autů které směřovaly do našeho vápna ale nakonec jsme vše ustáli. V 89 minutě byl před půlící čárou rozhodující střet (šprajc), nic co by se dalo pískat podotýkám. Míč se odrazil do prostoru před Vaška a ten nádherným lobem přehodil všechny obránce soupeře...jediný kdo reagoval byl nachystaný Dejv a ten nikým neatakován pelášil sám na branaře. Nezalekl se situace a profesorsky si obhodil gólmana, kterému nezbývalo nic jiného než faulovat.
Jelikož se asi pět minut nehrálo a sudí se musel trápit s frustrujícími domácími hráči a jejich realizačním týmem, bylo trochu času na důležité rozhodnutí... kdo to vlastně kopne v poslední minutě zápasu???
Projel jsem celé hřiště a snad i se štěstím ukázal na Rudu. Ten se zhostil této těžké situace a v klidu dokráčel na druhou stranu hřiště, na dvakrát si postavil míč a k úžasu všech přihlížejících s ledovým klidem zajistil SKS tři body. Které se nakonec ukazují jako velice důležité, protože soupeři v tabulce okolo nás taky bodují.
Atmosféra, kterou jsme všichni potřebovali v šatně vyvrcholila tradičním pokřikem plných emocí z dobře odvedené práce. Doufám, že to nebylo nadlouho naposledy a v příštím kole na domácím hřišti si ten pokřik zase zopakujeme...toť vše a díky za podporu.

1.10. 2017

Slatinice - Sokol Troubelice 2:2 (1:2) Pen: 2:4
Branky SKS: 39. Wanke, 56. Veselský
ŽK: Šnejdar, Prucek, Dostál, Vymazal
ČK: Vymazal
Střídání SKS:
46. Veselský - Ryšavý
46. Navrátil - Vychodil 
69. Wanke - Kryl
90. Šnejdar - Garzina

Sestava: Grepl - Šnejdar, Prucek, Navrátil, Pokorný - Ryšavý Martin ml., Pluháček, Škobrtal, Vymazal - Wanke, Dostál

Na střídání připraveni: Látal, Kryl, Veselský, Garzina, Vychodil

Kalvoda Pavel (trenér) - Čtvrtý domácí zápas skončil nerozhodným výsledkem 2:2. Hráči Troubelic, kteří hrají díky umístění v naprosté pohodě si z našeho hřiště odvezli 2 body za vítězství po penaltovém rozstřelu.
Scénář poločasu byl podobný tomu předchozímu. Slušný začátek bohužel opět nepřinesl gól do sítě soupeře. Díky naší nezodpovědně dohrané situaci, kdy soupeř zahrával trestný kop a následné dorážce jsme obdrželi branku jako první a to už ve 20. minutě.
Nicméně přišlo několik slibných situací ale stále se nám nedařilo prostřelit výborně chytajícího branaře soupeře. Ve 31. minutě náš tým zahrával trestný kop a následného opravdu rychlého brejku, který byl snad na tři přihrávky jsme dostali křížnou střelou na zadní tyč 2 gól.
Nebylo vůbec jednoduché pak hrát, když je to po půl hodině 0:2. Nicméně kluci zaslouží respekt, že to nevzdávají a ve 39. minutě přichází trošku se štěstím ten dlouho očekávaný moment...gól do sítě soupeře.
Ve druhém poločase došlo ke střídání a snad i oživení dalšího tlaku, který v 56. minutě přinesl vyrovnání. Soupeř pomalu vadnul a možnost našeho úderu teprve měla přijít. Bohužel díky trošku vyhroceným situacím z první půle a emocím proti sudímu dostáváme v 59. minutě za nesportovní chování žlutou a vzápětí za sprostý výrok červenou.
Ve výsledku se jednalo o rozhodující okamžik, který nás směřuje za remízou. Několik sporných okamžiků jako penalta, která se nepíská, hraní rukou nebo opakované fauly pouze za varování oddalují šanci a snahu bojovat za vítězství. I když poslední šance zápasu v 87. minutě vypadala pro náš tým slibně (opět vynikající zákrok soupeřova branaře), tak jdeme nakonec na pokutové kopy. Tam už se nám bohužel nedaří a končíme hodně zklamaní.
Stále máme před sebou ještě 3 domácí zápasy a snad se nám podaří konečně zabrat i venku. Toť vše...

25.9. 2017

SK Loštice 1923 - Slatinice 3:0 (2:0)
ŽK: Šnejdar, Prucek, Dostál, Škobrtal
Střídání SKS:
46. Látal - Kryl
68. Veselský - Garzina
86. Muchka - Bilík

Sestava: Grepl - Šnejdar, Prucek, Škobrtal, Látal - Pokorný, Muchka, Pluháček, Veselský - Wanke, Dostál

Na střídání připraveni: Garzina, Bilík, Kryl, Ryšavý Martin st.

Kalvoda Pavel (trenér) - V soutěži je odehráno zatím osm kol a osm bodů, které prozatím máme je hodně tragických. Vzhledem k tomu, že v posledních dvou zápasech jsme změnili rozestavení na 4-4-2, tak bylo vidět už minulý týden, že naše koncovka ve vyložených šancích není opravdu něco, čím bychom se mohli pochlubit. Vítězná sestava se do dalšího zápasu nemění a až na jednu výjimku jsme nastoupili úplně ve stejném složení i v Lošticích. Grepl, Prucek, Šnejdar, Látal, Škobrtal, Pluháček, Muchka, Veselský, Pokorný (v posledním zápase Vymazal - nyní nemoc) a útočná dvojice Dostál a Wanke.
Vstup do zápasu se nám povedl a soupeř jen těžko odolával našemu útočnému nasazení. Neproměněná šance z úvodu, kdy Dosty dostal z levého křídla míč za obranu přímo na hokejku a hrál ji pouze špunty kopačky nás ještě nemrzela. Hned další šance Vesela, který dostal krásný míč za obranu a šel sám na gólmana a trefil jej do ramena už věštila problém. A tak se soupeř pomalu otřepal a po pětadvaceti minutách začal hrát i směrem dopředu, bohužel jeden rychlý výpad nebyl zavčas přerušen a po centru byl zakončen nekompromisně hlavou nebráněným hráčem na zadní tyčce. Během dalších minut jsme se opět dostali za obranu a Wankys ač měl na noze vyrovnání bohužel neproměnil další únik jen proti gólmanovi. I když jsme měli snahu s nepříznivým výsledkem něco udělat bohužel to nešlo a ve 44 min. přišel další centr z pravé strany na naši jedenáctku a opět jsme inkasovali umístěnou hlavičkou přímo k zadní tyčce. O poločase jsme v šatně řešili proč neproměňujeme naše šance a proč se zápas vyvíjí úplně stejně jako v Chomoutově. do druhé půle jsme šli s odhodláním ještě za těch pětačtyřicet minut něco změnit a dát góly. Jak už to tak bývá pohroma hned ve druhé minutě, kdy spoléháme, že Pruca si poradí v každé situaci a tak jen přihlížíme jak došlo k vypíchnutí míče. Následné prudké přihrávce na hranici malého vápna a už jsme prohrávali o tři...
Nejhorší na tom je, že i přes takovýto průběh jsme chtěli ten gól dát a dostali jsme se do dalších tří šancí. Dosty překopl branku z malého vápna, jedna přízemní těsně kolem tyče a jedna křížná do pravého rohu.
Soupeř si nevytvořil žádný tlak ba ani střelu i přesto byl produktivní a stal se vítězem zápasu. Bez góóólů to prostě nepůjde.
Opět výsledek, který nevypadá nijak dobře, ale výkon a nasazení hráčů nelze odsuzovat. Jak všichni vidíme, tak v naší tabulce může vyhrát kdokoli nad kýmkoliv, potřebujeme udělat vítěznou sérii, abychom se dostali nahoru. Zbývá nám ještě pět podzimních kol a jedna předehrávka jara...chceme i nadále bojovat za SK a snažit se urvat jakýkoliv bod, který bude v konečném účtování rozhodující.
Ono to zní jako fráze ale i v této soutěži potřebujete kus štěstí, abyste vyhráli vyrovnané zápasy a přivezli body, se kterými se tolik nepočítá. A v naší 1.B hrají na vítězství všichni i ti co jsou nyní v dolní části tabulky, protože tři body dělají posun do horní poloviny. Nikde není napsáno, že příští týden vyhrajeme, ale pokud proměníme polovinu vytvořených šancí tak to příjde...
PS: snad jsem popsal odehraný zápas dostatečně.

17.9. 2017

Slatinice - TJ SK Zvole 5:1 (3:0)
Branky SKS:
Wanke, Dostál, Vymazal, Muchka (p), Pluháček
ŽK:
Látal, Muchka, Prucek
Střídání SKS:
60. Vymazal - Ryšavý Martin ml.
68. Veselský - Vychodil
74. Muchka - Garzina
78. Látal - Navrátil

Sestava:
Grepl - Šnejdar, Prucek, Škobrtal, Látal - Veselský, Muchka, Pluháček, Vymazal - Dostál, Wanke

Na střídání připraveni:
Garzina, Vychodil, Navrátil, Ryšavý Martin ml., Ryšavý Martin st.

Kalvoda Pavel (trenér) - Dnes nám sice nepřálo počasí ale přesto se nam povedlo zvítězit...dělám si srandu. Soupeř byl opravdu o hodně slabší a výsledek 5:1 byl ještě hodně z naší strany nepovedený. Nechci kritizovat hráče za přístup ale finální zakončení bylo v některých případech katastrofální což musíme zlepšit. Nicméně jsem rád, že se nám podařilo získat tři body, které jsou pro nás velmi důležité. Snad se konečně podaří bodovat i na hřišti soupeře a odvratime kritiku, která nás provází od začátku soutěže.
Obrana hrála zodpovědně, záložní řada směrem dopředu hodně podpořila naše dobré útočníky, kteří se odvděčili divákům góly, které jsme už hodně potřebovali.


9.9. 2017

Sokol Olomouc-Chomoutov - Slatinice 2:0 (0:0)
ŽK: Muchka, Pluháček
Střídání SKS:
46. Vymazal - Pokorný
62. Kurfürst - Garzina
88. Veselský - Bilík

Sestava: Grepl - Šnejdar, Muchka, Navrátil, Látal - Kurfürst, Škobrtal, Pluháček, Wanke, Vymazal - Veselský

Na střidání připraveni: Garzina, Pokorný, Bilík, Slezák
3.9. 2017
Hlavní mužstvo získalo 2 body, když rozhodlo v penaltovém rozstřelu.

Slatinice - Sokol Doloplazy 1:0 (0:0) 
ŽK: Navrátil, Škobrtal
Střídání SKS:
46. Látal - Šnejdar
52. Kurfürst - Pokorný
66. Navrátil - Garzina

Sestava: Grepl - Látal, Prucek, Škobrtal, Navrátil - Kurfürst, Pluháček, Dostál, Muchka, Vymazal - Veselský

na střídání připraveni: Garzina, Šnejdar, Pokorný, Slezák, Bilík, Ryšavý Martin st.
26.8. 2017

TJ Sokol Třeština - Slatinice 4:0 (1:0)
ŽK: Muchka, Navrátil
Střídání SKS:
40. Kurfürst - Garzina
58. Muchka - Kryl
81. Veselský - Bilík

Sestava: Grepl - Šnejdar, Muchka, Navrátil, Látal - Ryšavý Martin ml., Kurfürst, Škobrtal, Vychodil, Pokorný - Veselský

na střídání připraveni: Garzina, Bilík, Kryl
20.8. 2017
Hlavní mužstvo získalo 3 body za vítězství na Nových Sadech.

FK Nové Sady B - Slatinice 1:2 (1:0)
Branky SKS: Vychodil, vlastní
ŽK: Vymazal, Škobrtal
Střídání SKS:
55. Kryl - Vymazal
64. Kurfürst - Škobrtal
90. Veselský - Garzina

Sestava: Grepl - Šnejdar, Muchka, Navrátil, Látal - Ryšavý Martin ml., Pluháček, Vychodil, Kurfürst, Kryl - Veselský

Na střídání připraveni: Vymazal, Škobrtal, Garzina
13.8. 2017

Slatinice - Šternberk B 0:1 (0:1)
ŽK: Prucek, Muchka
Střídání SKS:
46. Ryšavý Martin ml. - Valsa
46. Vymazal - Kurfürst
60. Kryl - Vychodil
84. Šnejdar - Látal
84. Pokorný - Navrátil

Sestava: Grepl - Šnejdar, Prucek, Škobrtal, Pokorný - Muchka - Ryšavý Martin ml., Pluháček, Vymazal - Kryl, Veselský

na střídání připraveni: Vychodil, Látal, Kurfürst, Valsa, Navrátil
6.8. 2017
1. zápas v nové sezóně odehrálo hlavní mužstvo v Kožušanech.

Kožušany - Slatinice 5:4 (2:4)
Branky SKS: Dostál Michal 2x, Veselský Jiří 2x
ŽK: Látal 
ČK: Navrátil, Wanke
Střídání SKS:
46. Ryšavý Martin ml. - Vymazal 
57. Muchka - Vychodil 
65. Veslský - Wanke 
78. Dostál - PokornýSestava: Ryšavý Martin st. - Šnejdar, Škobrtal, Navrátil, Látal - Ryšavý Martin ml., Pluháček, Muchka, Dostál,Kryl - Veselský

na střídání připraveni: Wanke, Pokorný, Vychodil, Vymazal, Kurfürst, Grepl
2.8. 2017
Poslední přípravný zápas před sezónou 2017/2018.

Slatinice - Tovačov 2:3 (1:3)
Branky SKS: Pluháček, Šnejdar

Sestava 1. poločas: Ryšavý Martin st. - Šnejdar, Slezák, Škobrtal, Navrátil - Vymazal, Muchka, Vychodil, Wanke - Pluháček, Fikr

Střídání v 2. poločase: Navrátil - Pokorný, Slezák - Kryl

Pavel Kalvoda (trenér) - Včera jsme odehráli na domácím hřišti poslední přátelské utkání proti týmu Tovačova, který bude hrát druhou skupinu 1.B třídy. Celkově musím podotknout, že se hrálo v úmorném horku v průběhu pracovního týdne a naše střídačka byla téměř prázdná, a to z důvodu pracovních směn a dovolených několika hlavních opor (Prucek, Doležal, Látal, Garzina, Ryšavý, Dostál). Mimo to i několika nově zraněných (Veselský, Kurfürst, Navrátil a Wanke). Soupeř měl dostatek hráčů ke střídání a podle toho se vyvíjel i průběh hry. Poprvé jsem se dostal do stavu, kdy jsme nemohli jakýmkoliv způsobem ovlivnit dění na hřišti a nakonec jsme dohrávali v 10 hráčích.  I proto předvedená hra nebyla příliš pohledná. V našich kombinacích jsme měli až příliš mnoho ztrát, které nás stály také mnoho sil, nemluvě o finálních přihrávkách, ze kterých jsme nevytěžili vůbec nic. Bez střídání v tomto počasí jsme sehráli nakonec nejhorší zápas přípravy. Současný výsledek 3:2 ve prospěch soupeře zcela odpovídá tomu, co jsme na hřišti předvedli. O víkendu nás čeká první ostrý zápas v Kožušanech, kde doufám, že budeme v silnější sestavě a podaří se nám do soutěže vstoupit slušným výsledkem.
29.7. 2017
Hlavní mužstvo odehrálo další přípravný zápas.

Náměšť na Hané - Slatinice 1:3 (1:1)
Branky SKS: Ryšavý ml., Vymazal, Šnejdar (p.)

Sestava 1. poločas: Ryšavý st. - Šnejdar, Pokorný, Navrátil, Látal - Kryl, Škobrtal, Muchka, Ryšavý ml. - Veselský, Pluháček

Sestava 2. poločas: Ryšavý st. - Šnejdar, Škobrtal, Pokorný, Látal - Vymazal, Ryšavý ml., Vychodil, Garzina - Wanke, Pluháček

Pavel Kalvoda (trenér) - Další přípravné utkání jsme sehráli v Náměšti s týmem, který prošel také generační obměnou. Opět se nám povedl začátek zápasu po krásné průnikové přihrávce otevřel skóre náš nejmladší hráč Martin Ryšavý. Bohužel přes dobře se vyvíjející průběh došlo k chybě v obraně a vyrovnání. Druhý poločas byl pro nás vítězný, když se po krásném centru do vápna prosadil Jenda Vymazal. A v úplném závěru po faulu ve vápně jsme měli možnost upravit skóre na konečných 3:1 pro náš tým. Hráči zvolili za exekutora Radka Šnejdara, který nedal svou dělovkou brankáři soupeře žádnou šanci.  Tímto hodnotím naši přípravu za úspěšnou a doufám, že budeme bodovat i v dalším, teď už mistrovském utkání v Kožušanech.
27.7. 2017
Druhý přípravný zápas na domácím hřišti a opět vítězný.

Slatinice - Plumlov 4:1 (2:0)
Branky SKS: Veselský, Pokorný, Kryl, Valsa

sestava 1. poločas: Grepl - Látal, Prucek, Škobrtal, Šnejdar - Vymazal, Pluháček, Vychodil, Pokorný - Dostál, Veselský

sestava 2. poločas: Grepl - Navrátil, Prucek, Škobrtal, Šnejdar - Vymazal, Vychodil, Pluháček, Ryšavý Martin ml. - Dostál, Kryl

Do zápasu zasáhli i tito hráči: Wanke, Slezák, Garzina, Valsa, Kurfürst

Pavel Kalvoda (trenér) - Náš tým má za sebou další přípravný zápas, který pro nás dopadl vítězně. Vstup do zápasu nám vyšel bravurně a než se soupeř rozkoukal, tak inkasoval hned ve 2. minutě. Ve 4. minutě už to bylo 2:0  v náš prospěch, což bylo pro další vývoj zápasu rozhodující. V prvním poločase jsme odehráli dobrých 20 minut, bohužel potom jsme začali hrát až příliš pasivně. Soupeř se dostal do hry díky našim jednoduchým ztrátám v příliš až rychlých kombinacích a přechodu do útoku. Ve druhé půli proběhlo několik střídání a hra se rozkouskovala hlavně na naší polovině hřiště, kde jsme umožnili soupeři mnoho standardních situací. Dokonce došlo ke snížení stavu, ale odpověď z naší strany byla opět zúročená dalším gólem díky presingu ve vápně soupeře. Na konečných 4:1 upravil skóre Ondřej Valsa, který si za hranicí vápna připravil palebnou pozici a krásným gólem de facto odebral jakoukoli snahu soupeři změnit výsledek. Jednoznačně musím pochválit i branaře Radka Grepla, který nás v tomto zápase podržel a neméně musím poděkovat všem klukům, kteří si tento výsledek odmakali a udělali radost všem divákům. V sobotu nás čeká další zápas v Náměšti na Hané a uvidíme jestli i v pozměněné sestavě budeme schopni konkurovat soupeři….
23.7. 2017
Přípravný turnaj v Drahanovicích 23.7. 2017. Střelcem turnaje byl vyhlášen Veselský Jiří, který dal 4 góly.


Slatinice - Drahanovice 1:4 (1:3)
Branky SKS: Veselský

sestava 1. poločas: Ryšavý Martin st. - Garzina, Navrátil, Slezák, Šnejdar - Vymazal, Muchka, Pluháček, Kryl - Vychodil, Veselský

sestava 2. poločas: Ryšavý Martin st. - Látal, Stodola, Prucek, Doležel - Kurfürst, Pluháček, Škobrtal, Ryšavý Martin ml. - Veselský, Pokorný


Slatinice - Těšetice 11:1 (6:1)
Branky SKS: Kurfürst 3x, Veselský 3x, Pluháček 2x, Vymazal, Garzina, Vychodil

sestava 1. poločas: Ryšavý Martin st. - Šnejdar, Navrátil, Prucek, Pokorný - Vymazal, Pluháček, Muchka, Kryl - Veselský, Vychodil

sestava 2. poločas: Ryšavý Martin st. - Látal, Doležel, Slezák, Stodola - Garzina, Škobrtal, Kurfürst, Ryšavý Martin ml. - Pluháček, Vychodil
19.7. 2017
První přípravný zápas hlavního mužstva na sezónu 2017/2018 dopadl vítězně.

Slatinice - HFK Olomouc U19 4:0 (1:0)
Branky SKS: Vymazal Jan 3x, Kryl Michal

Sestava 1. poločas: Ryšavý Martin st. - Látal, Navrátil, Pokorný, Šnejdar - Vymazal, Škobrtal, Pluháček, Ryšavý Martin ml. - Dostál, Veselský 

Sestava 2. poločas: Ryšavý Martin st. - Garzina, Wanke, Slezák, Šnejdar - Vymazal, Pluháček, Kurfürst, Kryl - Vychodil, Veselský

Pavel Kalvoda (trenér) - 
První přípravný zápas splnil svůj účel. Mladý soupeř měl sice slušnou mezihru, ale směrem dopředu nebyl příliš nebezpečný, teda my jsme ho nepustili k žádnému nebezpečnému zakončení, kromě trestného kopu v první a jednoho průniku ve druhé půli. První poločas byl sice herně lepší, ale druhý zase produktivnější. Hlavní byl přístup všech hráčů, který byl velice pozitivní, hráči předvedli, že fotbal umí a hlavně chtějí hrát. Také si cením první nuly pro tým po hodně dlouhé době. 
Nakonec musím říct, že se jednalo pouze o první krok do nové sezony a zápasy s mužskou kategorií budou mnohem těžší… no uvidíme hned v neděli na turnaji v Drahanovicích a hlavně příští čtvrtek opět na domácí půdě proti soupeři z Plumlova.
Rozhovor s trenérem A týmu Pavlem Kalvodou před začátkem přípravy na sezónu 2017/2018:

Co tě napadlo jako první když se tě zeptali jestli by si vzal Slatinický ,,A" mužstvo jako hlavní trenér,měl si i jiné nabídky? 
V první řadě to pro mě bylo celkem překvapení od trenéra, který doposud vedl A tým. Protože jsem si myslel, že současný tým si buduje novou pozici s velice omlazeným kádrem i když si to kluci museli "vychutnat" až do úplného konce, kterým byl nakonec pád do 1.B třídy.
Trénování se věnuji už devět roků, začínal jsem tady s benjamínky a letos končil se staršími žáky. Udělal jsem si i potřebné licence, které mi ukázaly jakým směrem bych se chtěl posouvat. Tak opravdu musím přiznat, že nabídky přichází celkem pravidelně. A i přesto jsem stále zde ve Slatinicích, kde nakonec dostávám příležitost trénovat i mužskou kategorii. Věřím, že spousta hráčů, které jsem zažil ještě i na hřišti bude i nadále pokračovat a úspěšně se porveme o přízeň našich diváků a kritiků.

Jak hodnotíš poslední sezónu, kterou jsi měl možnost sledovat ještě jako všichni ostatní z tribuny? 
Nechci zbytečně nějakým způsobem, což se určitě nehodí kritizovat výsledky,ale bohužel někteří hráči necítili zapálení a odpovědnost, kterou bych si rád od nové sezony přál. Pokud byl tým téměř kompletní, tak dokázal slušně zúročit ofenzívu. V zápasech, kde se tým nesešel hrála nezkušenost s touto soutěží obrovskou roli, kterou určitě ale nechci nyní žádným hráčům vyčítat.

Zvolen jsi byl hlavním trenérem, spolupracovat budeš společně s Přemou Bilíkem, jak přesně vaše spolupráce bude probíhat? 
Post hlavního trenéra byl vlastně hodně dlouho otevřený, ale po vzájemné dohodě mezi mnou a Přemkem Bilíkem jsme se dohodli, tak jak již bylo zmíněno. Bude to moje první sezona u mužů a proto jsme se rozhodli, že zkušenosti, které Přemek má bude i nadále do týmu přenášet, starat se o potřeby hráčů, registrace, hostování a tzv. skauting pro náš klub. 

Máš v plánu dovézt nějaké posily nebo budeš spoléhat na odchovance? 
Tým mužů SK disponuje v současné době 22 hráči. Kteří budou opravdu aktivní to ještě přesně nevím ale příslib jsem defakto dostal od všech. Do týmu se znovu zařadí např. Jirka Pluháček a Radek Šnejdar, kteří se vrátili již na jaře z krátkého působení v Lutíně, Kryštof Pokorný, Petr Doležel a také Petr Wanke , který by měl přijít do nové sezony. Mezi odchovanci budu spoléhat na ty fotbalově nejstarší, Radka Prucka, Michala Dostála a také Michala Kryla. Mimo to věřím i v návrat našeho světoběžníka Davida Vychodila. Samozřejmě ostatní hráči budou dostávat také příležitosti a to hned ve 4 přípravných utkáních sehraných během přípravy.

Na co všechno bude zaměřená letní příprava před sezónou a jaký máš cíl a očekávání v nové sezóně, která se bude odehrávat v 1.B. třídě?
Letní příprava bude stejná jako každá jiná, vše bude opravdu záležet jen a jen na hráčích jak a kdo do přípravy nastoupí. V přípravných zápasech upřednostním defenzivní pojetí hry hlavně v prvních poločasech např. s rozestavením 4-2-3-1 následně 4-4-2. Cílem přípravných zápasů bude najít optimální sestavu s variantami nahrazení klíčových postů. Cíl je celkem jasný asi jako každému hráči i příznivci, stabilizace týmu, dobrý pocit z odmakaných zápasů a v neposlední řadě to nejdůležitější minimálně 34 bodů na konci sezony, abychom nemuseli řešit další propad a nastavit si slušný standard pro další roky.

SEZÓNA 2016/2017

10.6 2017

Mostkovice - Slatinice 7:2 (4:0)
Branky SKS: 60. a 80. Veselský Jiří
Střídání týmu SKS:
33. Garzina Roman - Látal Lukáš
56. Kurfürst Roman - Valsa Pavel

sestava: Ryšavý Martin 2 - Šnejdar Radek, Navrátil Václav, Škobrtal Marek, Ryšavý Martin 1 - Vymazal Jan, Kurfürst Roman, Pluháček Jiří, Valsa Ondřej - Veselský Jiří, Garzina Roman

na střídání připraveni: Látal Lukáš, Valsa Pavel
4.6. 2017

Slatinice - Náměšť na Hané 3:1 (1:0)
Branky SKS: 31. Valsa Ondřej, 65. Veselský Jiří, 90. Dostál Michal
ŽK: Valsa Ondřej
Střídání týmu SKS:
24. Kurfürst Roman - Garzina Roman
57. Šnejdar Radek - Navrátil Václav
86. Veselský Jiří - Látal Lukáš

sestava: Ryšavý Martin 2 - Ryšavý Martin 1, Kryl Michal, Škobrtal Marek, Šnejdar Radek - Valsa Ondřej, Kurfürst Roman, Pluháček Jiří, Vymazal Jan - Veselský Jiří, Dostál Michal

na střídání připraveni: Garzina Roman, Navrátil Václav, Látal Lukáš, Valsa Pavel
27.5. 2017

Lipník nad Bečvou - Slatinice 7:0 (4:0)
ŽK: 
Pluháček Jiří, Kryl Michal
ČK: 
Slezák Adam
Střídání týmu SKS:
46. Navrátil Václav - Látal Lukáš
73. Kurfürst Roman - Valsa Pavel 

sestava: Ryšavý Martin 2 - Šnejdar Radek, Slezák Adam, Škobrtal Marek, Navrátil Václav - Kryl Michal, Kurfürst Roman, Pluháček Jiří, Ryšavý Martin 1 - Veselský Jiří, Valsa Ondřej

na střídání přiraveni: Látal Lukáš, Valsa Pavel 
21.5. 2017

Slatinice - Brodek u Přerova 1:8 (0:4)
Branky SKS: 74. Dostál Michal
ŽK: Pluháček Jiří, Valsa Ondřej
ČK: Garzina Roman
Střídání týmu SKS:
55. Slezák Adam - Navrátil Václav
59. Vymazal Jan - Šnejdar Radek

sestava: Ryšavý Martin 2 - Garzina Roman, Slezák Adam, Škobrtal Marek, Ryšavý Martin 1 - Vymazal Jan, Pluháček Jiří, Kurfürst Roman, Valsa Ondřej - Dostál Michal, Veselský Jiří

na střidání připraveni: Navrátil Václav, Šnejdar Radek, Valsa Pavel
14.5. 2017

Lipová - Slatinice 4:2 (3:0)
Branky SKS: 51. Vymazal Jan, 67. Dostál Michal
ŽK: Slezák Adam, Kryl Michal, Dostál Michal, Doležel Petr 
Střídání týmu SKS:
54. Vymazal Jan - Garzina Roman 

sestava: Kubíček Jiří - Ryšavý Martin, Slezák Adam, Doležel Petr, Kryl Michal - Valsa Ondřej, Pluháček Jiří, Kurfürst Roman, Vymazal Jan - Veselský Jiří, Dostál Michal

na střídání připraveni: Navrátil Václav, Garzina Roman
10.5. 2017

Tatran Všechovice - Slatinice 4:2 (4:1) 
Branky SKS: 39. Dostál Michal, 54. Kurfürst Roman

ŽK: Slezák Adam, Navrátil Václav
Střídání týmu SKS:
35. Navrátil Václav - Doležel Petr 
55. Garzina Roman - Vymazal Jan 
63. Kurfürst Roman - Šnejdar Radek 
76. Slezák Adam - Látal Lukáš


sestava: Kubíček Jiří - Ryšavý Martin, Slezák Adam, Navrátil Václav, Garzina Roman - Kryl Michal, Pluháček Jiří, Kurfürst Roman, Valsa Ondřej - Veselský Jiří, Dostál Michal

na střídání připraveni: Doležel Petr, Vymazal Jan, Látal Lukáš, Šnejdar Radek
7.5. 2017

Slatinice - Čechovice 1:3 (0:2)
Branka SKS: 50. Kryl Michal
ŽK: Vymazal Jan
Střídání týmu SKS:
46. Šnejdar Radek - Navrátil Václav 
67. Kryl Michal - Kurfürst Roman 
83. Garzina Roman - Doležel Petr


sestava: Kubíček Jiří - Garzina Roman, Slezák Adam, Prucek Radomír, Šnejdar Radek - Ryšavý Martin, Valsa Ondřej, Pluháček Jiří, Vymazal Jan - Kryl Michal, Veselský Jiří

na střídání připraveni: Kurfürst Roman, Navrátil Václav, Valsa Pavel, Doležel Petr
23.4. 2017

Naše hlavní mužstvo získalo první jarní bod, když po 90. minutách hry byl výsledek zápasu 2:2. Penalty zvládl lépe hostující tým.

Slatinice - Bělotín 2:3 po penaltách (1:1) 
Branky SKS: 18. Dostál Michal, 81. Veselský Jiří
Střídání týmu SKS: 
46. Látal Lukáš - Prucek Radomír 
79. Kurfürst Roman - Kryl Michal


sestava: Kubíček Jiří - Látal Lukáš, Slezák Adam, Škobrtal Marek, Šnejdar Radek - Ryšavý Martin, Pluháček Jiří, Kurfürst Roman, Garzina Roman - Veselský Jiří, Dostál Michal


na střídání připraveni: Navrátil Václav, Kryl Michal, Valsa Pavel, Prucek Radomír
16.4. 2017

Opatovice - Slatinice 4:0 (2:0)
ŽK: Pluháček Jiří, Garzina Roman
Střídání týmu SKS:
41. Doležel Petr - Navrátil Václav
43. Vymazal Jan - Garzina Roman

sestava: Kubíček jiří - Ryšavý Martin, Doležel Petr, Škobrtal Marek, Šnejdar Radek - Valsa Ondřej, Kurfürst Roman, Pluháček Jiří, Vymazal Jan - Kryl Michal, Veselský Jiří

na střídání připraveni: Navrátil Václav, Garzina Roman, Slezák Adam
9.4. 2017

Slatinice - Sokol Konice 1:4 (0:2)
Branky SKS: 
55. Valsa Ondřej 
ŽK: 
Doležel Petr, Vymazal Jan, Valsa Ondřej, Kurfürst Roman, Dostál Michal
Střídání týmu SKS:
64. Vymazal Jan - Garzina Roman

sestava: Kubíček Jiří - Ryšavý Martin, Doležel Petr, Škobrtal Marek, Šnejdar Radek - Kryl Michal, Kurfürst Roman, Pluháček Jiří, Vymazal Jan - Dostál Michal, Valsa Ondřej

na střídání připraveni: Garzina Roman, Látal Lukáš, Valsa Pavel
2.4. 2017

Druhý zápas po sobě a znovu pět obdržených branek.


Slatinice - FK Slavonín 1:5 (0:2)
Střelci SKS: 87. Veselský Jiří (p)
ŽK: Doležel Petr, Valsa Ondřej
Střídání týmu SKS:
45. Slezák Adam - Dostál Michal
61. Kurfürst Roman - Garzina Roman
78. Šnejdar Radek - Látal Lukáš


sestava: Kubíček Jiří - Ryšavý Martin ml., Slezák Adam, Doležel Petr, Šnejdar Radek - Valsa Ondřej, Škobrtal Marek, Kurfürst Roman, Vymazal Jan - Veselský Jiří, Kryl Michal

na střídání připraveni: Garzina Roman, Látal Lukáš, Dostál Michal
25.3. 2017

Naše hlavní mužstvo odehrálo svoje první soutěžní jarní utkání.

Sokol Plumlov - Slatinice 5:3 (2:1)
Branky SKS: 35. Pluháček Jiří (p), 48. Látal Lukáš, 58. Valsa Ondřej
ŽK: Pluháček Jiří, Slezák Adam
ČK: Pluháček Jiří
Střídání týmu SKS: 
45. Kryl Michal - Látal Lukáš, 
57. Vymazal Jan - Dostál Michal, 
65. Škobrtal Marek - Garzina Roman, 
77. Navrátil Václav - Šnejdar Radek, 
84. Ryšavý Martin - Pokorný Kryštof.

sestava: Kubíček Jiří - Ryšavý Martin ml., Doležel Petr, Slezák Adam, Šnejdar Radek - Kryl Michal, Pluháček Jiří, Škobrtal Marek, Vymazal Jan - Kurfürst Roman, Valsa Ondřej

na střídání připraveni: Navrátil Václav, Garzina Roman, Pokorný Kryštof, Dostál Michal, Látal Lukáš

Pavel Valsa (trenér) - V prvním mistrovském utkání, které jsme odehráli s Plumlovem na jejich hřišti, se nám bohužel bodovat nepovedlo. Začátek zápasu byl rozpačitý a v 18. minutě jsme prohrávali 0:2. Do poločasu se nám ještě podařilo vstřelit gól z penalty. Ve druhém poločasu jsme si svým výkonem vypracovali převahu a v 58.minutě byl stav 3:3. Bohužel v 68. minutě nám rozhodčí vyloučil po druhé žluté kartě J. Pluháčka a dohrávali jsme v deseti. Hráči si za výkon zejména ve druhém poločasu určitě zaslouží pochvalu...